За нею непросте рішення: чи стане Леді Луїза Віндзор принцесою

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За нею непросте рішення: чи стане Леді Луїза Віндзор принцесою

Леді Луїза Віндзор / Фото: Getty Images

Вчора донька графа та графині Вессекських – леді Луїза Віндзор – відсвяткувала 18-річчя.

Леді Луїза тепер повнолітня і має ухвалити важливе для себе рішення. Вона обмірковує, чи вона прийме офіційний титул принцеси і чи приєднається до тих членів королівської сім'ї, які вже мають безліч офіційних обов'язків.

Леді Луїза Віндзор з батьками та братом / Фото: Associated Press

Згідно з Патентним листом 1917 року, всі діти спадкоємців монарха чоловічої статі — в цьому випадку батька леді Луїзи, принца Едварда — мають князівський статус і можуть використовувати титул Його або Її Королівська Високість. Це правило пояснює, чому кузени леді Луїзи принцеса Беатріс та принцеса Євгенія отримали титули принцес відповідно до бажання їхнього батька, принца Ендрю. З іншого боку, це також пояснює, чому діти принцеси Анни – Зара Тіндалл та Пітер Філліпс - не мали права на ці титули, пише People.

Леді Луїза Віндзор з батьками Софі та Едвардом / Фото: Getty Images

У випадку з леді Луїзою її батько принц Едвард і мати графиня Софі вирішили дозволити своїм дітям (у Луїзи є 13-річний брат Джеймс, віконт Северн) зробити самостійно вибір, але тільки коли їм виповниться 18 років. І тепер, коли їй виповнилося 18, Луїза може прийняти офіційний титул Її Королівської Високості принцеси Луїзи Весекської, що передбачає більш формальну відповідальність, включаючи королівські обов'язки та заступництва. Чи наважиться Луїза на цей крок, як гадаєте?

Леді Луїза Віндзор / Фото: Getty Images

У списку претендентів на трон леді Луїза посідає шістнадцяте місце.

Читайте також:

Наступна публікація