Засвітила білизну в бюджетній водолазці: герцогиня Сассекська і принц Гаррі відвідали Канада Хаус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Різдвяні канікули принц Гаррі і його дружина герцогиня Сассекська Меган провели в Канаді, але вже повернулися додому до Лондона.

Герцогиня і принц відвідали Канада Хауз в Лондоні, куди приїхали, щоб подякувати Верховному Комісару Джаніс Чаретте і персоналу за теплий прийом під час їхнього відпочинку в Канаді.

Герцогиня Сассекская и принц Гарри_2
Associated Press
Герцогиня Меган і принц Гаррі

Для першого світського виходу в Новому році 37-річна герцогиня Меган обрала бежеве пальто від Reiss, водолазку трохи темнішу за тоном від Massiomo Dutti, спідницю від цього самого бренду, а також одягла туфлі-човники від Jimmy Choo.

Герцогиня у виборі вбрання припустилася типової помилки, одягнувши водолазку з дуже тонкого трикотажу, яка просвічувалася під спалахами фотокамер. Такий конфуз вже траплявся і з іншими королівськими особами, іспанською королевою Летицією, наприклад, і дизайнеркою Вікторією Бекхем.

Герцогиня Сассекская и принц Гарри_2
Getty Images
Герцогиня Сассекська

В іншому образ герцогині був прекрасним, його вона доповнила легким макіяжем і укладкою. Принц Гаррі був одягнений у синій костюм, білу сорочку і блакитну краватку.

 

Нагадаємо, цього року герцогиня Меган і принц Гаррі пропустили різдвяну службу в Сандрінгемі, яку відвідували інші члени королівської родини. Різдво вони провели з сином Арчі і мамою Меган - Дорією в Канаді.

Фотогалерея Герцогиня Сассекська і принц Гаррі відвідали Канада Хаус в Лондоні (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції