Завжди була яскравою: згадуємо, як цього дня 61-річна Єлизавета II відкривала станцію метро

Завжди була яскравою: згадуємо, як цього дня 61-річна Єлизавета II відкривала станцію метро

Королева Єлизавета II / Associated Press

Британська королева Єлизавета II завжди вміла виділятися на публіці за допомогою яскравих костюмів.

Зараз їй 95, а вона як і раніше з'являється на публічних заходах тільки в яскравих сукнях і пальтах, до яких неодмінно підбирає капелюх в тон і бажано з квітами або пір'ям.

Ми відшукали новий знімок із архіву, який був зроблений  саме цього дня — 30 липня 1987 року, коли 61-річна королева Єлизавета II з квитком в руках чекає на прибуття контрольованого комп'ютером поїзда Доклендского легкого метро, який повинен прибути на станцію Тополь в Східному Лондоні. Відкриття цього метро відбулося 31 серпня 1987 року для обслуговування району Доклендс в Лондоні, який якраз тоді розбудовували.

Королева Єлизавета II / Associated Press

Королева зазнімкована в блакитному пальті під яким, схоже, була блузка з цікавим потрійним коміром, білому капелюсі з синьою стрічкою, білих рукавичках, а також з перлинним намистом з трьох ниток і в перлинних сережках. Знімок кольоровий і можна роздивитися, що вже тоді Єлизавета фарбувала губи яскраво-рожевою помадою.

Раніше невістка королеви Єлизавети — графиня Вессекська Софі розсекретила інформацію чому ж Її Величність носить тільки яскраве вбрання. Це робиться для того, щоб в натовпі монархиню завжди могли побачити.

Королева Єлизавета II / Getty Images

Дуже часто на публічних заходах присутня безліч людей, і всі хочуть побачити Єлизавету II, а вона, одягаючи такі речі, дає можливість розгледіти хоча б ґудзик на її пальті.

Королева Єлизавета II / Getty Images

Читайте також: Ось так новина: Меган і Гаррі хочуть хрестити доньку Лілібет в присутності королеви Єлизавети II

Наступна публікація