Здивувала: іспанська принцеса Олена вийшла на публіку в дуже елегантному образі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Іспанська принцеса Олена відвідала сьогодні традиційний День подяки Христу Медінаселі в храмі Ісуса з Медінаселі в Мадриді.

Згідно традиції, щороку у першу п'ятницю березня призначений монархом член королівської сім'ї відвідує Церкву Ісуса Христа Медінаселі. Цього року таку честь отримала старша сестра короля Філіпа VI – принцеса Олена.

З кожним новим заходом принцеса радує все більш вишуканими образами. Цього разу Олена одягла красивий блакитний піджак в поєднанні з чорними штанами зі стрілками і двоколірними туфлями з круглими носами на підборах.

Принцесса Елена
Getty Images
Принцеса Олена

В руках принцеса тримала маленьку чорну сумку з тісненої шкіри на ланцюжку від Chanel, а на її шиї був об'ємний бежевий шарф. Волосся Олена зібрала в хвіст, зробила легкий денний макіяж з блиском на губах і одягла сережки з камінням.

Минулого разу, нагадаємо, принцеса відвідала церемонію вручення національних спортивних нагород у палаці Ель-Пардо в Мадриді, де з'явилася в досить строкатому піджаку і сірих штанях. Тоді принцеса мала гарний вигляд, особливо якщо порівнювати з її образами, які ми бачили раніше.

Принцесса Елена_1
Getty Images
Принцеса Олена

Фотогалерея Стиль іспанської принцеси Олени (11 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції