Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Згадуємо, як це робила принцеса Діана: принци Вільям і Гаррі у свій перший день у школі

Сьогодні дуже відповідальний і важливий день в житті 4-річної британської принцеси Шарлотти.

Вранці герцогиня Кембриджська Кетрін і принц Вільям відвели свою доньку Шарлотту до першого класу школи Thomas's Battersea, де навчається також їхній старший син – 6-річний принц Джордж.

Кембриджи с детьми_1
Associated Press
Герцогиня Кембриджська та принц Вільям відвели принцесу Шарлотту і принца Джорджа до школи

Цього дня Кембриджі мали такий щасливий вигляд і буквально сяяли перед камерами присутніх фотографів, чого не скажеш про їхніх дітей. Принц Джордж був трохи похмурим і пустував, а принцеса Шарлотта трохи соромилася і, як сказав потім її батько, принц Вільям у бесіді журналістам – дівчинка хвилювалася.

Принцесса Шарлотта и принц Джордж
Associated Press
Принцеса Шарлотта і принц Джордж в школі Thomas's Battersea

Ми вирішили пригадати, як принцеса Діана вела своїх синів до школи. У 4-річному віці принци Вільям і Гаррі почали відвідувати школу Weatherby. Їхня мама принцеса Діана намагалася зробити життя своїх дітей максимально наближеним до того життя, яким жили звичайні англійські школярі. Тому вона часто сама забирала дітей зі школи, робила з ними уроки і ходила на прогулянки.

Принцесса Диана с сыновьями Уильямом и Гарри в школе_2
Associated Press
Принцеса Діана з синами Вільямом та Гаррі в школі Weatherby

Після початкової школи принц Вільям від 1990 року до 1995 року відвідував школу Ludgrove в Беркширі. Це була школа-пансіон, де Вільям все робив нарівні з іншими, навіть жив у кімнаті з чотирма іншими учнями. У школі він був капітаном хокейної команди та команди з регбі, захоплювався плаванням, добре грав у футбол і баскетбол, а також не раз представляв школу на марафонах з бігу по пересіченій місцевості. Після школи Вільям вступив до знаменитого Ітонського коледжа, де вивчав географію, біологію та історію мистецтв.

Принцесса Диана с сыновьями Уильямом и Гарри в школе_4
Associated Press
Принцеса Діана з синами Вільямом та Гаррі в школі Weatherby

Принц Гаррі пішов до школи Weatherby у вересні 1987 року. А від 1992 року приєднався до свого старшого брата і почав навчання в школі Ludgrove, після закінчення якої вступив також до Ітонського коледжу.

Принцесса Диана с сыновьями Уильямом и Гарри в школе_1
Associated Press
Принцеса Діана з синами Вільямом та Гаррі в школі Weatherby

Фотогалерея Герцог і герцогиня Кембриджські відвели принцесу Шарлотту до школи (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції