Жодних садових вечірок: в Букінгемському палаці розповіли про скасовані заходи королеви Єлизавети II

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ви вже знаєте, що королева Єлизавета II переїде до Віндзорського замку, також буде скасовано багато заходів за її участю.

Напередодні Пасхальної неділі кожного року відбувалася королівська церемонія на Великий четвер. Цього року у зв'язку з пандемією коронавірусу вона проводитись не буде.

Королева Елизавета II_1
Associated Press
Королева Єлизавета II

Також скасовуються і три садові вечірки, які Її Величність організовувала в Букінгемському палаці. Гостям, які вже отримали запрошення буде запропоновано відвідати вечірки 2021 року, пише royal.uk.

Скасовано дві додаткові садові вечірки Асоціації "Не забудьте" та Національного фонду. А церемонії інвеститури будуть перенесені на більш пізні терміни.

Поки незрозуміло чи буде проведена Церемонія виносу прапора та заходи в рамках 75-ї річниці до Дня Перемоги. Також з державним візитом до Великої Британії повинні були приїхати імператор та імператриця Японії, поки що цей візит теж під великим запитанням.

Нагадаємо, Її Величність вже завтра, 19 березня, вирушить до Віндзорського замку, де проведе невизначену кількість часу. Всі її заходи в Лондоні будуть скасовані.

Королева Елизавета II_2
Associated Press
Королева Єлизавета II

На цьому тижні у королеви заплановано ще кілька аудієнцій у Букінгемському палаці.

Фотогалерея Королева Єлизавета II та її образи під час аудієнцій у палаці (19 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції