Зі сльозами на очах: королева Летиція та король Філіп VI провели старшу дочку на навчання

Зі сльозами на очах: королева Летиція та король Філіп VI провели старшу дочку на навчання

Королева Летиція з дочками / Фото: Getty Images

Іспанські король та королева знову проводжають свою старшу дочку на навчання. Цього разу принцеса Леонор навчатиметься військової справи.

Королева Летиція та король Філіп VI прибули з дочками принцесою Леонор та її молодшою сестрою інфантою Софією до Генеральної військової академії Сарагоси з нагоди вступу на військову підготовку 17-річної спадкоємиці та майбутньої королеви Іспанії – принцеси Леонор.

Іспанська королівська родина / Фото: Getty Images

Принцеса Астурійська сьогодні розпочинає своє навчання як курсант у Загальній військовій академії, приєднуючись до нового класу кадетів, майбутніх офіцерів армії, цивільної гвардії та загального корпусу збройних сил. Леонор матиме особливий навчальний план у порівнянні з іншими кадетами, оскільки вона проходитиме два курси протягом одного року і, як і її батько, король Філіп VI, матиме спеціальність піхоти.

У перші тижні військового життя курсанти набувають базових знань військового права та статуту, які доповнюють фізичною підготовкою та військовими інструктажами. Під час курсу Її Королівська Високість залишиться з рештою свого класу у спільних приміщеннях з іншими ученицями.

Королева Летиція з дочками / Фото: Getty Images

Мати Леонор — королева Летиція — майже зі сльозами на очах проводжала доньку на навчання. Сьогодні на королеві був лляний блейзер від Adolfo Dominguez та штани від цього ж бренду, також вона підібрала топ до тону та замшеві балетки. Волосся її було розпущене, на обличчі легкий макіяж, а на пальці сяяла золота каблучка від Сoreterno.

Сама Леонор була у світло-блакитній сорочці та білих штанях, як і її сестра Софія, яка підібрала зелену сорочку від Zara та кросівки Reebok.

Король Філіп, як і слід був у військовій формі. Як перша в черзі на трон Бурбонів, принцеса Леонор одного разу стане верховним головнокомандувачем збройних сил Іспанії, коли її батько піде зі своєї посади або помре.

Іспанська королівська родина / Фото: Getty Images

Нагадаємо, нещодавно вся родина відпочивала в Пальма-де-Майорці, де зазвичай завжди проводить свою літню відпустку.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація