Злетіла з котушок: пропагандистка Сімоньян знову погрожує світові ядерною війною

Дата публікації
Перегляди
11к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Злетіла з котушок: пропагандистка Сімоньян знову погрожує світові ядерною війною

Фото: Associated Press

Російські пропагандисти — ланцюгові пси кремлівського режиму — завжди відпрацьовують порядок денний з особливим натхненням. Останнім часом вони все частіше говорять про страшні катастрофи, які чекають на світ у разі програшу Росії у війні з Україною.

Погрожувати світові ядерною зимою — це улюблений аргумент російської влади та пропагандистів. "Навіщо нам такий світ, якщо в ньому не буде Росії?" — каже Путін у фільмі пропагандиста Володимира Соловйова "Миропорядок-2018".

Інший пропагандист — Дмитро Кисельов — обіцяє "перетворити Америку на радіоактивний попіл".

"Вони всі вважають, що ми програємо, а Захід виграє. Вони не розуміють, що це неможливо. Або це погано скінчиться для всього людства, або ми переможемо", — заявляє нещодавно в ефірі шоу на центральному російському каналі путінська пропагандистка Маргарита Сімоньян. Потім вона розповідає російським споживачам пропагандистського продукту, яким благом для Росії стане її ізоляція від цивілізованого світу.

Маргарита Сімоньян, яка народилася у вірменській родині в Краснодарі, у шкільні роки рік жила та навчалася у США за програмою обміну. Зараз вона закликає російських батьків потішитися з того, що їхні діти не зможуть навчатися в західних школах і вузах і, відповідно, не відчують на собі згубний вплив чужих російському народу цінностей.

Читайте також:

Наступна публікація