Знову в пальті: розкішний вихід Меланії Трамп

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дружина президента США Дональда Трампа вміє себе подати.

Мелания Трамп_1
Associated Press
Меланія Трамп

На зустріч з президентом Південної Кореї Мун Джэин і його дружиною Кім Джонсук Меланія вдягла цикломеновое пальто без застібки від Louis Vuitton, яке доповнила тонким шкіряним ременем і своїми улюбленими туфлями Christian Louboutin.

Мелания Трамп_6
Associated Press
Меланія Трамп

Меланія Трам вперше одягає на офіційний прийом пальто як сукню.

Мелания Трамп_8
Associated Press
Меланія Трамп

Влітку минулого року перша леді Меланія Трамп вдягла ефектне жовте пальто від Gucci за 3 700 доларів на зустріч з президентом Фінляндії Саулі Нііністо та його дружиною Дженні Гаукіо, з якими Меланія і Дональд зустрілися на Гельсінському саміті. Тоді модні оглядачі критикували Меланію за вбрання не відповідне погоді.

У вересні минулого року Меланія Трамп знову одягла пальто А-образного силуету з синіми вилогами від Gucci за 3 980 доларів як сукню на зустріч з Анджеєм Дудою та його дружиною Агатою Корнхаузер-Дудою.

У березні цього року Меланія з Дональдом відзначали День святого Патріка та відвідали урочисту службу в єпископальній церкві святого Іоанна в Вашингтоні. Для виходу перша леді США вибрала біле пальто.

Мелания Трамп_2
Associated Press
Меланія Трамп

Варто визнати, що любов до суконь-пальто є однією з найхарактерніших рис індивідуального стилю Меланії і цей стиль дуже їй личить.

Фотогалерея Меланія Трамп (12 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції