Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зустріне Різдво з королевою: маму герцогині Сассекської – Дорію Редлан, запросили на свята у палац

У британській королівській родині вже готуються до майбутнього Різдва та різдвяних свят.

Це буде перше Різдво, яке герцогиня Сассекська Меган відсвяткує як дружина принца Гаррі. А днями стало відомо, що Її Величність королева Єлизавета II запросила відзначити разом з королівською родиною це свято і маму Меган – Дорію Редлан.

Дориа Редлан_5
Reuters
Доріа Редлан - мама герцогині Сассекської Меган

Кожен рік всі члени королівської сім'ї відвідують святкову службу в Сандрінгемі, після якої вся родина збирається на урочистий обід у палаці. Однак, на сам обід можуть потрапити тільки найближчі родичі королеви, але цього року правила трохи змінили.

Серед тих, хто сяде за один стіл з королевою, буде мама герцогині Меган – Доріа. Королева запросила її на свята, бо у герцогині Меган в Англії з родичів більше нікого немає. Втім, на весіллі Меган і принца Гаррі Доріа також була єдиною людиною, що представляла сім'ю Меган.

Дориа Редлан_3
Reuters
Доріа Редлан на весіллі дочки

Нагадаємо, герцогиня Сассекська зараз вагітна первістком, до того ж, зі своєю матір'ю вона дуже близька. Можливо, королева просто хотіла зробити їй приємно і запросила маму до палацу.

Живот Меган_2
Reuters
Герцогиня Меган і принц Гаррі
Дориа Редлан_2
Reuters
Доріа Редлан - мама герцогині Сассекської Меган

Цікавий факт, що батьки герцогині Кембриджської – Керол і Майкл Міддлтон ніколи не були присутні на королівському обіді. Хоча зазвичай приєднуються до інших членів королівської сім'ї на службі в церкві. Минулого року  Меган вже була присутня на різдвяній службі як наречена принца Гаррі.

Королевская семья у церкви в Сандрингеме_1
Getty Images
Королівська сім'я на різдвяній службі

Фотогалерея Образи герцогині Сассекської Меган в королівському турі Австралією і Новою Зеландією (28 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції