Перейти до змісту
Типові запитання на співбесіді: навіщо рекрутери їх ставлять та як відповідати

Співбесіда — це таке собі побачення, на якому вирішується, наскільки компанія та ви підходите одне одному.

Кожен із нас бував на співбесідах, а тому точно помічав, що рекрутери часто ставлять очевидні, здавалося б, запитання. Чому ж їм так кортить дізнатися, ким ви бачите себе через п'ять років, яке ваше хобі та як ви проводите час поза роботою? Ми поспілкувалися з Алісою Лаговською, керівницею команди рекрутингу міжнародного сервісу з працевлаштування Jooble та розпитали у неї про типові запитання, з якими найчастіше стикаються шукачі на співбесідах.

Розкажіть про себе

Що дивного у простому запитанні, скажете ви? Нічого, окрім того, що воно дуже загальне. Тому часто кандидати занадто захоплюються розповіддю та намагаються розказати про себе якомога більше хорошого, стираючи грань між особистим і професійним. Зазвичай достатньо відповісти коротко: розповісти про вашу освіту та спеціалізацію, досягнення на попередній роботі чи проєкти, якими пишаєтесь. Також можна запитати рекрутера, що саме йому цікаво про вас дізнатися — так ви точно розповісте те, що треба.

Як ви дізналися про вакансію?

Відповідь на це запитання покаже, наскільки ви серйозно підійшли до пошуку роботи: чи вона — це перше, що вам трапилося на очі, а відтак ви, можливо, прийшли не за адресою, чи, навпаки, ви стежите за тим, що відбувається на ринку, хто які вакансії пропонує, користуєтеся різними каналами для пошуку роботи. Буде плюсом, якщо ви зауважите, що шукали вакансії саме в цій сфері та чекали, коли саме у цій компанії відкриється вакансія, але тільки в тому разі, якщо це дійсно так.

Чи знаєте ви, чим займається наша компанія?

Часто кандидати, які мають вузьку спеціальність, не цікавляться детально, чим займається потенційний роботодавець. На їхню думку, наявних у них знань і навичок вже цілком достатньо. Але це спірний момент. Навіть вузька спеціалізація може мати свої особливості роботи у компаніях певних галузей, і, відповідно, це позначатиметься на роботі.

Тому раджу чітко визначити, у якій сфері вам цікаво працювати та де ви зможете використати всі свої знання й навички. Також буде корисно дізнатися перед співбесідою інформацію про компанію: зайти на корпоративний сайт, ще раз ознайомитися з основними завданнями й вимогами вакансії.

Чому ви хочете працювати саме у нас?

Це питання ставлять для того, аби визначити обізнаність кандидата про компанію та ліпше зрозуміти його мотиви — це лише робочі умови та заробітна плата, чи людині справді цікава галузь роботи компанії. Люди, які працюють виключно заради зарплати та хороших умов, часто схильні до емоційного вигорання, не завжди готові проявляти ініціативу та включатись у процеси, що не мають стосунку до їхніх посадових обов'язків, але потрібні компанії.

Назвіть свої сильні та слабкі сторони

Рекрутери інтерпретують таку інформацію з огляду на те, наскільки вони відповідають потребам вакансії. Тобто, у пропонованій роботі, скажімо, потрібна посидючість для виконання монотонної роботи, а ви, навпаки, проактивний кандидат, якому на цій посаді може бути нудно. Чи, приміром, від вас потрібна буде максимальна залученість в усі процеси та швидкість прийняття рішень, а ви — спокійна людина, яка виконує роботу якісно та неспішно. У такому випадку не варто називати сильні та слабкі сторони, які на вашу думку, потрібні саме для цієї роботи. Також не потрібно називати слабкими сторонами ті, які насправді сильні: наприклад, “перфекціонізм”, адже для якісного виконання роботи ця риса справді важлива. Ліпше казати, як є.

Чому нам варто взяти на роботу саме вас? 

Питання, яке може збити з пантелику багатьох, адже в цей момент потрібно швидко відреагувати й розповісти, чим ви можете бути корисними компанії. Це питання — не місце для прояву скромності чи збентеженості, а тому ліпше продумати відповідь на нього заздалегідь.

Ким ви бачите себе через 5 років?

Цікавлячись вашим баченням майбутнього, рекрутер хоче дізнатись про ваші амбіції, наскільки вони реалістичні та те, наскільки запропонована вакансія їм відповідає. Це така собі перестраховка від того, що вже за кілька місяців ви почнете шукати нову, цікавішу для вас роботу. Звісно, рекрутер теж розуміє, що через 5 років може багато змінитися, але так він визначає ваші кар’єрні плани на найближчий час.

Чому ви пішли з попередньої роботи?

Із вашої відповіді компанія розуміє ваше ставлення до роботодавця загалом. Навіть якщо з попереднім роботодавцем ви розійшлися на негативній ноті, не варто звинувачувати його у всіх гріхах. Натомість ліпше розповісти про те, чому вас навчила попередня робота та які позитивні зміни привнесли в роботу компанії. Також не раджу щось приховувати та називати неправдиві причини вашого звільнення. Навіть якщо ви не впорались із поставленими завданнями, ліпше розповісти про це, а також про висновки та зусилля, яких ви доклали, щоб цього більше не повторилося

Розкажіть про неприємні чи конфліктні ситуації і як ви їх вирішували.

Аліса Лаговська
Аліса Лаговська

Питання-перевірка на стресостійкість, відповідальність, емоційність, імпульсивність. Тут важливо показати рекрутеру те, як професійно ви підійшли до вирішення проблеми чи конфлікту, які дії здійснили для їхнього вирішення, до якого результату це призвело. Бажано не засуджувати колег чи клієнтів, а розповісти, як ви знайшли спільну мову і вирішили ситуацію.

Розкажіть про ваше дозвілля чи хобі.

З одного боку, цілком нормально ділитися тим, що вам цікаво, а з іншого — це інформація для рекрутера про те, чи вмієте ви розслаблятися, перемикатись від роботи і чи знайдете ви спільну мову з новими колегами. 

Співбесіда — це таке собі побачення, на якому вирішується, наскільки компанія та ви підходите одне одному. Тому питання рекрутера, які спершу можуть здатися вам типовими та нецікавими, насправді ж є ключем до розуміння вас та ваших кар’єрних потреб. Тому чесна розмова — найкраще, що ви можете зробити для себе та, можливо, вашого майбутнього роботодавця.

Читайте також: Що таке сила волі і як її розвинути

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин