Як правильно ходити на побачення: український бізнесмен написав книжку-інструкцію до застосунку Tinder

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як правильно ходити на побачення: український бізнесмен написав книжку-інструкцію до застосунку Tinder

Автор книжки поділився способами знайомства в епоху Інтернету і смартфонів.

"Видавництво 21" презентувало книжку "69 невдалих побачень", яка розповідає про способи знайомства в епоху Інтернету і смартфонів. Автор книжки Андрій Мероник – український бізнесмен і дослідник, учасник освітньої програми "Школа майбутнього".

На думку Андрія, звичні всім знайомства на вулиці, в кафе або парках вже давно пішли у забуття, а на зміну їм прийшли застосунки для знайомств. Про один із таких застосунків він розповідає у своїй книжці. 

"69 невдалих побачень" є певним довідником на тему Tinder-знайомств, який кидає світло на поведінку чоловіків під час спілкування в Інтернеті. Книжка дає відповіді на одвічні й злободенні запитання, які часто виникають у дівчат: чому хлопці пишуть, але не запрошують на побачення; на якому побаченні можна цілуватися; як вийти з френдзони; як спілкуватися з пікаперами; як приймати подарунки так, щоб вам хотіли їх дарувати, і багато інших.

Застосунки на кшталт Tinder сам Андрій називає "кльовим, швидким і сучасним" способом знайомства.  Книжку "69 невдалих побачень" він написав не лише, щоб поділитися власними історіями й факапами, а ще й для того, щоб дівчата краще зрозуміли логіку й поведінку чоловіків. 

Читайте також:  

5 нових книжок, які змінять вашу свідомість

До Різдва: Джоан Роулінг випустила нову книжку про хороброго хлопчика

Що почитати у жовтні: 5 нових книжок, які змусять замислитися

Наступна публікація