Ассія Ахат поділилася секретом стрункої фігури

Ассія Ахат поділилася секретом стрункої фігури

Ассія Ахат поділилася секретом стрункої фігури

Ассія Ахат/Пресслужба

Скрипалька і співачка розповіла для Леді.ТСН.ua, що їй допомагає тримати себе у хорошій фізичній формі.

Ассія Ахат постійно стежить за своєю фігурою. У свої 55 років вона має бездоганний вигляд. Скрипалька любить демонструвати підтягнуте тіло у купальниках.

Ассія Ахат/Пресслужба

Секрет її стрункості — у детоксі, харчуванні і тренуваннях. Артистка два рази в рік проходить детокс-курси. Також вона не п'є, не палить і не їсть фаст-фуд.

"Для мене детокс — це поїхати подалі від дому, в якому завжди є ласощі для сина, і мати можливість поїсти тільки сирі овочі, фрукти протягом тижня. Це витримати я можу тільки на відстані від дому, бо інакше сила волі відсутня", — зізналася Ахат.

Ассія Ахат/Пресслужба

У звичайному житті зірка надає перевагу дворазовому харчуванню, воно для неї ідеально підходить.

"Вранці обов'язково п'ю ромашковий чай з лимоном. Через деякий час випиваю ще більшу чашку не дуже міцної кави з кардамоном і лимоном та йду на тренування", — розповіла Ассія.

Вона щодня, крім неділі, займається з тренером. Після занять перший прийом їжі у артистки о 13:00. Другий прийом їжі не пізніше 20:00.

"Таким чином виходить дотримання інтервального голодування, яке зараз дуже популярне. А найважливіше — це бути весь час у русі і розписувати щоденні завдання з роботи, кудись їздити, зустрічатися, репетирувати, приймати рішення... А не сидіти вдома на дивані", — підсумувала Ахат.

Ассія Ахат/Пресслужба

Раніше народна артистка Оксана Пекун розповіла, що допомогло їй схуднути на 14 кілограмів.

Читайте також: Як схуднути до літа: 5 секретів комплексної дієти від української зірки

Наступна публікація