А чи не вагітна: Кіра Найтлі в пишній сукні приїхала на прем'єру фільму в Нью-Йорку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кіра Найтлі вчора відвідала прем'єрний показ фільму "Наслідки" в готелі Whitby в Нью-Йорку.

33-річна знаменитість зіграла в цьому фільмі головну роль, а на прем'єру приїхала в цікавій сукні лаймового кольору з фатиновою спідницею і короткими рукавами від Valentino. До образу Найтлі підібрала красиве коштовне кольє і браслет. Також актриса зробила хвилясту укладку, а на губи нанесла фіолетову помаду.

Кира Найтли_1
Getty Images
Кіра Найтлі

Вдень, нагадаємо, актрису папараці сфотографували, коли вона прямувала на одне із телевізійних шоу, одягнена Кіра була в леопардову шубу. До речі, ви помітили, що зірка трохи округлилася, а чи не вагітна вона знову? У Кіри є дочка Еді, якій в травні виповниться чотири роки.

Кира Найтли
Getty Images
Кіра Найтлі

Нагадаємо, у фільмі "Наслідки" Кіра Найтлі грає дружину британського полковника Льюїса Моргана, якого направляють у зруйнований Гамбург для наведення ладу. Морган ухвалює рішення оселитися в будинку разом з його попереднім власником - овдовілим німцем (архітектором), який виховує дивну і нервову дочку. В душах обох сімей Друга світова війна залишила шрами. Британський військовий і німецький архітектор були ворогами, оскільки билися у війні по різні сторони барикад. Вони намагаються ужитися. А дружина військового починає відчувати почуття до мужнього господаря будинку. В будинку назріває зрада.

Кира Найтли_2
Getty Images
Кіра Найтлі

Залиште свій коментар

Вибір редакції