Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
А йому пасує: Алла Мазур розповіла, як дозволила синові перефарбуватися в блонд

А йому пасує: Алла Мазур розповіла, як дозволила синові перефарбуватися в блонд

Вчора ведуча ТСН.Тижня Алла Мазур показувала в Instagram, як ходила разом з сином на риболовлю.

Однак підписників Алли зацікавив не стільки улов, як нова зачіска 12-річного Артема. Хлопець пофарбував своє довге волосся у білий колір і це не залишилося непоміченим.

Ввечері Алла Мазур вирішила пролити світло на цю ситуацію і розповіла, як було діло з зачіскою сина від самого початку.

Алла Мазур_1
Instagram Алли Мазур
Син Алли Мазур - Артем

"Нове покоління заявляє про свої права) "Якщо викладаєш мої фото - повідомив мені 12-річний син після минулого посту - давай і посилання на профіль". Артем ще тільки опановує секрети Instagram, і акаунт у нього не дуже багатий. Але угода є угода. І посилання я таки напишу - в кінці) А поки - обіцяний комент про колір його волосся, що привернув увагу більше, ніж наша рибка)))", - пише ведуча.

У новому пості Алла Мазур розповіла, що не стала забороняти синові експерименти з волоссям, бо і сама відчувала на собі подібне в певному віці.

Алла Мазур_2
Instagram Алли Мазур
Син Алли Мазур - Артем

"Ми довго сперечалися з цього приводу. Просто заборонити - цей принцип не діє, я переконалася не раз. Тому намагалася переконувати. Але на мій аргумент "фарба зіпсує твоє волосся" - Темка нагадував про однокласників. А там були ... і білі, і рожеві, і фіолетові, і навіть зелений колір) Причому, хорошим знанням це ніяк не шкодило. І волоссю, здається, теж)) А на запитання "навіщо воно тобі треба взагалі?" - була відповідь: "А ти сама ніколи не пробувала?" А я - таки пробувала!) І блондинкою була. Правда, недовго. І трохи в старшому віці, коли вже працювала на радіо. Але добре пам'ятаю, як цей відтінок надає тобі легкості і грайливості. На мене, принаймні, він діяв саме так)))", - написала Мазур.

Ведуча зазначила, що порадившись з педагогами і психологами прийшла до висновку, що краще дати дитині пережити цей досвід в підлітковому віці, а не залишати експерименти над собою до 30 років, ттому що у них в цей період йде пошук себе, свій внутрішній бунт, який треба очолити.

Алла Мазур_3
Instagram Алли Мазур
Син Алли Мазур - Артем

"Словом, після "дистанційного" останнього дзвоника - пішли ми до улюбленого майстра ведучих ТСН @ValentinStarodub. Він підібрав прийнятний колір та якісну фарбу ... І вийшло те, що примирило мене і сина. Темка тепер почувається крутим блондином, бореться за кожен сантиметр відрослого волосся і вчиться правильно за ним доглядати - бо фарба таки сушить. Ну а я сподіваюся, що до осені він цим награється, подорослішає ще більше, і ми наблизимо його світлі кучері до шкільного формату)))", - написала Мазур.

Алла Мазур_7
Instagram Алли Мазур
Алла Мазур з сіном

Читайте також: Ефектна блондинка: Наталя Могилевська сяяла білизною на світській тусовці

Фотогалерея Алла Мазур з сином Артемом (11 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції