Андреа Меза — нова "Міс Всесвіт-2021": що відомо про мексиканську красуню

Андреа Меза — нова "Міс Всесвіт-2021": що відомо про мексиканську красуню

Андреа Меза "Міс Всесвіт-2021" / Getty Images

Минулої ночі, 16 травня 2021 року в Маямі відбувся конкурс "Міс Всесвіт-2021", перемогу в якому здобула 26-річна Андреа Меза. Діамантову корону їй передала переможниця 2019 року, модель з ПАР Зозібіні Тунци. Що відомо про нову власницю корони?

Андреа Меза народилася 13 серпня 1994 року в місті Чіуауа (штат на півночі Мексики, що межує з американськими штатами Нью-Мексико і Техас) в родині Альми Кармона і Сантьяго Мези. Вона старша з трьох дочок і має китайсько-мексиканські корені.

Після закінчення середньої школи Меза вступила до Автономного університету Чіуауа, де вивчала розробку програмного забезпечення. Вона отримала диплом 2017 року і згодом почала працювати в Мексиці інженером-програмістом на додачу до своєї кар'єри моделі.

Андреа Меза "Міс Всесвіт-2021" / Getty Images

2016 року дівчину обрали, як модель, яка буде представляти Чіуауа на конкурсі "Міс Світу Мексика 2016". У конкурсі Меза потрапила в шістнадцять найкращих, потім в десятку і, нарешті, увійшла до п'ятірки найкращих. Досягнувши п'ятірки, Андреа стала однією з двох конкурсанток, та отримала корону і титул "Міс Мексика 2017".

На конкурсі "Міс Світу 2017" Андреа Меза із сорока конкурсанток потрапила в п'ятірку найкращих, і згодом посіла друге місце після переможниці з Індії. 2020 року Меза увійшла в десятку найкращих на конкурсі Mexicana Universal 2020.

Андреа Меза "Міс Всесвіт-2021" / Getty Images

Перемігши на конкурсі "Міс Всесвіт 2021", модель стала третьою мексиканкою, яка виграла корону, після Лупіти Джонс і Хімени Наваррете.

Андреа Меза "Міс Всесвіт-2021" / Getty Images

Андреа Меза активістка, вона виступає за захист прав жінок разом з Муніципальним інститутом у справах жінок. А ще вона сертифікована візажистка, прихильниця екстремальних видів спорту і офіційна пані посол туристичного бренду міста Чіуауа.

Андреа Меза / Instagram Андреа Мези

У своїй заключній промові на конкурсі Андреа торкнулася теми зміни стандартів краси і запропонувала наснажливу відповідь: "Ми живемо в суспільстві, яке все більше і більше стає просунутим, і в міру того, як ми розвиваємося як суспільство, ми також прагнемо до боротьби зі стереотипами. В наші дні краса — це не тільки те, який ми маємо вигляд. Для мене краса випромінюється не тільки в нашому дусі, але і в наших серцях, і в тому, як ми поводимося. Ніколи не дозволяйте нікому говорити вам, що ви не цінуєте себе".

Читайте також: Розкішні сукні і сльози переможниць: як відбувся фінал конкурсу "Міс Всесвіт-2021"