"Ангели" на роботі: красуні на білизняний презентації колекції Victoria's Secret

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Ангели" Victoria's Secret Сара Сампайо, Барбара Палвін і модель Грейс Елізабет взяли участь у презентації нової осінньої колекції Victoria's Secret.

Захід відбувся у флагманському магазині Victoria's Secret на П'ятій авеню в Нью-Йорку.

28-річна Сара Сампайо приїхала на презентацію в чорній прозорій сорочці під якою було білизна з нової колекції і високих шовкових шортах. Аутфіт модель поєднала з чорними лакованими туфлями-човниками на підборах, численними золотими підвісками на шиї, природною укладкою і легким макіяжем на обличчі.

Victoria's Secret_1
Getty Images
Сара Сампайо

Її колега 25-річна Барбара Палвін також одягла сорочку, тільки блакитну з відкритим декольте, яке з допомогою білизни з пуш-апом мало приголомшливий вигляд. Її образ доповнювала строката спідниця, нюдові босоніжки на підборах, макіяж в теплих відтінках і красива укладка хвилями.

Барбара Палвин
Getty Images
Барбара Палвін

Новачок у команді "ангелів" Леомі Андерсон була в неоново-синій сукні-халаті під якою виднілася нижня білизна. Її образ доповнювали блискучі босоніжки на шпильках, кілька браслетів і незвичайне кольє на шиї.

Victoria's Secret_2
Getty Images
Леомі Андерсон

22-річна американка Грейс Елізабет була єдиною з моделей, хто обрав для презентації штанний костюм молочного кольору, який також поєднала з гарною нижньою білизною, сережками-кільцями, легкою укладкою та макіяжем.

Грейс Элизабет_1
Associated Press
Грейс Елізабет

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що бренд Victoria's Secret розпочав співпрацю з трансгендерною моделлю Валентиною Сампайо. Тепер у команді одразу дві манекенниці з однаковим прізвищем.

Грейс Элизабет_2
Associated Press
Грейс Елізабет

Фотогалерея "Ангели" Victoria's Secret рекламують новинки купальників (9 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції