Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Битва балерин: Катерина Кухар vs Анна Софія Шеллер

Кухар і Шеллер влаштували балетний батл на репетиції.

Напередодні вистави "Жизель", яка відбудеться у Києві 24 листопада в Національній опері України, дві популярні балетні пари привідкрили таємницю закулісся і влаштували на репетиції справжній балетний батл.

Пара Катерина Кухар і Олександр Стоянов з одного боку, і пара Анна Софія Шеллер і Микола Городиський з іншого. Вважається, що партія Жизелі одна з найважчих у класичному репертуарі.

Балет_2
Катерина Кухар і Олександр Стоянов
Балет_3
Анна Софія Шеллер і Микола Городиський

На репетиції артисти чи то жартома, чи то всерйоз танцювали по черзі фрагменти з вистави "Жизель". Обидві пари в прекрасній фізичній формі і технічно досконалі, а у нас є можливість подивитися на їхню майстерність.

Відео Батл від зірок балету

Пара Катерина Кухар та Олександр Стоянов і пара Анна Софія Шеллер і Микола Городиський влаштували батл на репетиції.

Батл від зірок балету

Нагадаємо, що Анна Софія Шеллер і Микола Городиський ще зовсім недавно танцювали провідні партії в США, де Анна Софія була примою-балериною New York City Ballet і San Francisco Ballet, а Микола був солістом San Francisco Ballet. А з нинішнього сезону вони є прем'єрами Національної опери України. Це перші артисти зі світовим ім'ям, які переїхали до України. Саме їхня пара буде танцювати в найближчі дні в балеті "Жизель".

Про виставу:

"Жизель" – це справжній французький балет, драматична казка про кохання під музичні мотиви класика Адольфа Адана. Це містична драма 19 століття. Історія про дівчину Жизель, яка померла через свого коханого, дізнавшись про його зраду і стала Віллісою. Існує легенда, що Віліси – це наречені, які померлі до весілля. Втративши життя, ці істоти повертаються на землю вночі і мстять чоловікам за своє невдале жіноче щастя. Вночі вони виходять зі своїх могил і змушують танцювати самотніх подорожніх, поки у них не зупиниться серце. З настанням світанку вони знову зникають.

Світова прем'єра відбулася у 1842 році в Парижі. З тих пір цей класичний балет є окрасою в репертуарі майже всіх головних світових театрів. Створено виставу за мотивами легенди, яку в свій час передав Генріх Гейне.

Фотогалерея Олександр Стоянов і Катерина Кухар на відпочинку в Америці (10 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції