Перейти до змісту
Блиснула чорними трусами: Сара Джессіка Паркер під час знімань показала більше, ніж хотіла

Актриса взяла участь у зніманнях реклами на вулиці Нью-Йорка.

Як ми встигли помітити, останнім часом Сара Джессіка Паркер весь свій час і сили направила на розвиток взуттєвого бізнесу. Зірка "Сексу у великому місті" практично щодня ходить на роботу в свій взуттєвий магазин, де допомагає покупцям вибрати відповідну пару взуття, тобто працює фактично продавчинею-консультанткою.

Сара Джессика Паркер_1
Getty Images
Сара Джессіка Паркер

А вчора, 15 жовтня, актриса взяла участь у рекламному зніманні. Сара позувала на тлі вітрини свого взуттєвого магазину в двох різних образах. Перший складався з довгої чорної суні в романтичному стилі з глибоким V-подібним вирізом декольте і рукавом фасону "бараняча нога", і сірих шовкових гостроносих туфельок власного дизайну на підборах зі стразами і ремінцем на підйомі.

Сара Джессика Паркер_2
Getty Images
Сара Джессіка Паркер

Другий образ був набагато яскравішим. Актриса одягла довгу фіолетову трикотажну сукню з високим розрізом і яскраво-рожеві туфлі. Під час знімань сукня весь час закривала туфлі, тож Сарі Джесіці доводиться відкривати розріз. У якийсь момент вона зробила занадто широкий жест і продемонструвала не тільки ногу в розрізі, а й край нижньої білизни.

Сара Джессика Паркер_3
Getty Images
Сара Джессіка Паркер

Фотогалерея Сара Джессіка Паркер відкрила взуттєвий бутик (29 фото)

Читайте також: Ані дня без роботи: Сара Джессіка Паркер потрапила в об'єктиви папараці дорогою до свого бутика

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин