Брутальний красень Джуд Лоу блиснув волохатими грудьми на червоному хіднику

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вчора в Лос-Анджелесі відбулася прем'єра фільму Vox Lux з Джудом Лоу і Наталі Портман у головних ролях.

Наталі Портман з'явилася на червоному хіднику у дуже відвертому образі. Актриса одягла жакет на голе тіло, відкривши зону декольте до самої талії.

Наталі Портман_2
Reuters
Наталі Портман

Її партнер по фільму прийшов у не менш ефектному образі і теж з глибоким вирізом. Під піджак актор одягнув футболку, яка залишила відкритою груди актора з досить густою рослинністю.

Джуд Лоу_2
Reuters
Джуд Лоу
Джуд Лоу_3
Reuters
Джуд Лоу
Джуд Лоу_4
Reuters
Джуд Лоу

Як ми бачимо, іронія долі полягає в тому, що волосся на тілі Джуда росте не в тих місцях, в яких хотілося б. Красень актор останнім часом стрімко лисіє і намагається приховати це хитрощами зачіски, а інколи і зовсім приходить на заходи в капелюсі.

Джуд Лоу_2
Reuters
Джуд Лоу

І, хоча, на наш погляд, Джуд прекрасний у будь-якому вигляді, багато хто вважає, що волосся у чоловіків та у жінок доречні тільки на голові.

Чи подобається вам, коли у чоловіка волохаті груди?

Фільм, який представляли актори, теж заслуговує на увагу. Сюжет дуже яскравий і драматичний. Сестри Селеста(яку грає Наталі Портман) і Елеонора стають свідками стрілянини в школі з великою кількістю жертв. Ця трагедія справляє на них велике враження, і дівчата пишуть про це пісню. Пісня стає хітом. Селеста продовжує співати під керівництвом старшої сестри Елеонори, а потім стає мамою. Коли її донька підростає, в житті і в кар'єрі Селести починаються складності. Джуд Лоу грає менеджера Селести.

Фотогалерея Зірки на прем'єрі Vox Lux (9 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції