Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Були в США і Китаї: Катерина Кухар розповіла, як вона з чоловіком провела зимові свята

Прима-балерина Національної опери України поділилася враженнями від новорічних і різдвяних поїздок за кордон.

Катерина Кухар зі своїм чоловіком Олександром Стояновим різдвяні свята відзначила в США. Найбільше їм подобається казкова атмосфера, яка там панує.

"Новий Рік і Різдво – це для нас прекрасні та чарівні свята. Католицьке Різдво ми завжди зустрічаємо в США. Там атмосфера справжньої магії, все прикрашено, у всіх людей феєричний настрій, всі гуляють, відпочивають, Америка у ці різдвяні дні схожа на якусь казкову країну", - розповіла прима-балерина.

Екатерина Кухар
Instagram Катерини Кухар
Катерина Кухар і Олександр Стоянов

Ще Катерина додала, що для них з чоловіком Новий Рік і Різдво – це завжди вистава "Лускунчик", який вони дарують глядачам.

Цьогоріч Катерина і Олександр танцювали "найноворічніший балет" спочатку в Сіетлі, потім для жителів Брюсселя, де вони зібрали під одним дахом близько 4000 глядачів.

"А 31 грудня ми прилетіли до Києва і вийшли на сцену Національної опери України – це вже головна новорічна традиція, яку ми повторюємо щороку. А після вистави завжди квапимося додому, до дітей, ріднимх і друзів, з ними вже і відзначаємо Новий рік", - зазначила зірка.

Екатерина Кухар
Instagram Катерини Кухар
Катерина Кухар з родиною

Православне Різдво цьогоріч подружжя відзначило в Китаї.

"У нас були знімання Китайського новорічного вогника, який будуть показувати на їхніх телеканалах напередодні китайського Нового року – 23 січня", - повідомила Катя.

Екатерина Кухар
Instagram Катерини Кухар
Катерина Кухар і Олександр Стоянов

Нагадаємо, раніше Катерина Кухар згадала, як за кордоном робили компліменти її образам.

Фотогалерея Олександр Стоянов і Катерина Кухар на відпочинку в Америці (10 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції