Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Це буде казково: зірки світового балету покажуть на сцені національної опери "Сплячу красуню"

Анна Софія Шеллер і Микола Городиський виконають головні партії у виставі.

Цієї неділі, 10 листопада, на сцені Національної опери України покажуть казковий балет "Спляча красуня" у виконанні зірок світового балету Анни Софії Шеллер і Миколи Городиського. Вони вже підкорили сцени Америки і Європи. І тепер свою майстерність продемонструють українському глядачеві.

Анна Софія виконає партію принцеси Аврори, а своїм поцілунком будитиме її від сну Микола Городиський, який танцюватиме партію принца.

Анна-София Шеллер
Анна-София Шеллер/Instagram
Микола Городиський
Микола Городиський/Instagram

Про виставу:

"Спляча красуня" – легенда балетної світової класики, казковий балет про кохання за сюжетом Шарля Перро під музику геніального Петра Чайковського. Ця вистава стала справжньою подією в історії музично-хореографічного мистецтва кінця XIX століття, з того часу класичний балет є окрасою репертуарів майже всіх головних театрів світу. Чудова музика, витончена хореографія і святкові декорації на дві з половиною години повертають глядача в чарівний світ дитинства.

Анна-София Шеллер
Анна-София Шеллер/Instagram

Музика: Петра Чайковського. Хореографія: у виставі використані хореографічні фрагменти Федора Лопухова, Юрія Григоровича. Лібрето: Івана Всеволожського та Маріуса Петіпа за казкою Шарля Перро.

До слова, вчора у Шеллер був день народження, який вона сумлінно провела на репетиції, готуючись до вистави. Тож вітаємо балерину з минулим святом.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ANA SOPHIA SCHELLER (@la_scheller) on

Залиште свій коментар

Вибір редакції