Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Це було ефектно: Анна Добриднєва у новому кліпі випромінила електричне світіння

Співачка презентувала відеороботу на дуетну композицію.

Нещодавно Анна Добриднєва презентувала кліп на пісню "За зимой", яку вона виконала разом з екс-учасником гурту Quest Pistols Нікітою Горюком.

У композиції мова йде про двох людей, які намагаються врятувати своє збайдужіле кохання. Головні герої відеороботи перебувають поза часом: десь між зимою і весною.

За словами режисера кліпу, грим наносився довше, ніж йшов знімальний процес.

Анна Добрыднева_3
Анна Добриднева/Прес-служба Ганни Добриднєвої

У відеороботі використовувалися візуальні 3D ефекти, щоб надати головним героям космічного характеру і електричного освітлення.

"Коли закохані дивляться один на одного, по них пробігає струм. У кліпі нам вдалося це показати. Ми - втілення всіх стихій одночасно. Підводний світ, ураган, снігові вершини, полум'я. Але найголовніше - очі! Ніколи раніше ми не використовували макрознімання очей. За допомогою візуальних ефектів в очах читаються справжні емоції. У кожному погляді - цілий космос. Адже в очах те, про що ми мовчимо", - поділилася Добриднєва.

Анна Добрыднева_1
Анна Добриднева/Прес-служба Ганни Добриднєвої

Кліп вийшов досить холодним за відчуттями, практично крижаним. Синій відтінок був обраний не випадково. Творці кліпу надихалися аватаром Джеймса Кемерона, який використовував саме синій відтінок, оскільки той не трапляється в тонах людської шкіри. Так само містичний синюватий відтінок притаманний божествам в індуїзмі та інфернальним сутностям.

"Відео повністю передає наш настрій, підкреслюючи сенс пісні, розкриває суть стихійних почуттів стосунків. Адже в кліпі ми чітко бачимо, що зовні герої залишаються спокійні, але всередині розриваються цілі планети, бурі почуттів долають і здається, що руйнування не зупинити, але, як мовиться: за зимою знову чекає весна. Незважаючи на всю містику образів і фантастику постпродакшну, головний меседж пісні - що холодні серця зігріє справжнє кохання", - сказав Горюк.

Залиште свій коментар

Вибір редакції