Це так красиво: Катерина Кухар і Олександр Стоянов станцювали в кліпі Mari Cheba

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ідея нової відеороботи базується на сучасному українському балеті "Діти ночі".

Вчора в Києві, в Шоколадному будиночку, відбулася презентація нової пісні та кліпу Mari Cheba "Ангели", в якій знялися зірки світового балету Олександр Стоянов і Катерина Кухар.

Премьера клипа Mari Cheba_7

Ідея кліпу базується на сучасному українському балеті "Діти ночі", надихнувшись його сюжетом, атмосферою, ідеєю Марі Чеба написала пісню "Ангели".

Серед гостей цього вечора можна було побачити телеведучу Валентину Хамайко, приму-балерину Анну Софію Шеллер, телеведучу Соломію Вітвіцьку.

Премьера клипа Mari Cheba_2
Премьера клипа Mari Cheba_3

"Через відносини головних героїв – андрогінів ми показуємо відносини всіх пар. Пісня "Ангели" – це історія кохання двох людей, які створені один для одного. Але у них багато випробувань, через які вони проходять протягом життя (як і всі люди). І ця пісня про ідеальну любов, ідеальну половинку, яку треба цінувати і боротися за неї незважаючи ні на що. Ми обрали для кліпу балет "Діти ночі", оскільки нас надихає творчість Каті і Саші, те що вони роблять для української культури. Вони привносять в сучасний балет і балет України дуже багато важливих постановок і подій", - сказала Марі Чеба.

Автором відео на пісні став режисер і відомий фешнфотограф Андрій Корінь.

Андрій Корінь: "Я хочу звернути увагу глядача на сучасний балет "Діти ночі". Знаю, що у більшості людей немає можливості приїхати в Київ, щоб його побачити. Тому ми дуже хотіли б, щоб люди хоча б доторкнулися до тій атмосфері, яку створили артисти".

Катерина Кухар: "Мало хто знає, але Маша і Андрій – це сімейна пара, вони дуже чисті люди, у них немає низьких людських якостей, вони відкриті, добрі, креативні і тому у них завжди виходить гарний творчий продукт. У день знімань кліпу хлопці нам з Сашком подарували камені, мені – камінь Будди, я відчуваю від нього якесь очищення і захист, і Машенька у мене асоціюється тепер з цим каменем. Камінь Будди подорожує зі мною під час гастролей, він лежить у мене в гримерці, на моєму столику, і 8 грудня, під час вистави "Діти ночі", він теж буде обов'язково зі мною".

Премьера балета "Дети ночи 2. Андрогин"_3
фото Ліди Тропман і Ксенії Орлової

Олександр Стоянов: "Марі і Андрій з незвичайним поглядом на світ, з чистими серцями і позитивними думками. Вони дуже щирі і справжні. На жаль, через щільний гастрольний графік ми з Катериною не змогли бути присутніми на їхній презентації, але я вже бачив кліп, мені він сподобався цікавими рішеннями, лаконічністю і незвичайним стилем. Вони не бояться бути не такими як всі і експериментувати. Приємно, що їх надихнув наш балет "Діти ночі" на створення пісні та кліпу".

Фотогалерея Презентація кліпу Mari Cheba (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції