Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через п'ять місяців після викидня: Гіларія Болдвін оголосила про п'яту вагітність

35-річна Гіларія Болдвін і 61-річний Алек Болдвін поділилися з шанувальниками радісною новиною. Подружжя перебуває в очікуванні п'ятої дитини.

Гіларія опублікувала на своїй сторінці в Instagram фото і показала свій кругленький живіт, а в підписі повідомила, що вагітна і неймовірно щаслива.

"Коли у вас багато дітей, 6 хвилин схожі на 6 місяців вагітності", - пише зірка.

Хилария Болдуин_1
Хилария Болдуин/Instagram
Гіларія Болдвін

Гіларія розповіла, що перші місяці почувалася погано і страждала від токсикозу. Термін вагітності у неї ранній, але, як пише Гіларія, звук серцебиття малюка робить її найщасливішою жінкою на світі.

Минула вагітності знаменитості закінчилася викиднем і Гіларія не стала приховувати це від шанувальників, відверто розповівши про трагедію в Instagram. Але ось через п'ять місяців після цього дівчина знову в цікавому стані. 

Хилария Болдуин_2
Хилария Болдуин/Instagram
Гіларія Болдвін

Для Гіларії це буде п'ята дитина, а для її чоловіка Алека – шоста. У актора є доросла дочка Айленд від шлюбу з Кім Бесінджер. Спільних дітей у Гіларії і Алека четверо – 6-річна дочка Кармен, 4-річний син Рафаель, 3-річний син Леонардо і півторарічний Ромео.

Алек и Хилария Болдуин_1
Associated Press
Алек і Гіларія Болдвін

Гіларія звернулася до ЗМІ з проханням не турбувати її під час вагітності, щоб вона могла спокійно виносити і народити п'ятого малюка.

Фотогалерея Вагітні зірки (17 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції