Чорне не рятує: Кейт Мосс сильно погладшала

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Топ-модель, яка свого часу проголосила знамениту фразу "немає нічого смачнішого, ніж почуватися худою", схоже, переглянула свої погляди.

Останнім часом британська ікона стилю стала з'являтися на публіці в просторих нарядах переважно чорного кольору. Ми, звичайно, помітили, що модель трохи додала у вазі, але помітили все ж не одразу. Вміння правильно одягатися і ефектна зовнішність дозволяють мати бездоганний або майже бездоганний вигляд, навіть якщо ти вже трохи втратив форму і твоя вага далека від модельної.

Кейт Мосс_1
Getty Images
Кейт Мосс

Але нещодавній вихід 44-річної Кейт Мосс розвіяв усі сумніви. Модель погладшала і сильно погладшала. Вчора Кейт відвідала відкриття різдвяного базару Gut Aiderbichl в місті Хенндорф-ам-Валлерзее, в Австрії. На захід зірка прийшла у чорній водолазці, чорних джинсах, чоботях і шкірянці. І, хоча чорний колір і додає стрункості, але з поставленим завданням він, як ми бачимо, не впорався.

Хоча на деяких фото Кейт мала чудовий вигляд, особливо з милою собачкою на руках.

Кейт Мосс_2
Getty Images
Кейт Мосс

На тому ж відкритті була присутня інша супермодель золотих 90-х Наомі Кемпбелл, яка, на відміну від Мосс, перебуває у чудовій фізичній формі.

Наоми Кэмпбелл
Getty Images
Наомі Кемпбелл

Фотогалерея Стиль Наомі Кемпбелл (10 фото)

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції