Дама у червоній сукні і чоловік з оголеним торсом: Олександр Стоянов знявся у фотосесії з американськими артистами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американські артисти емігрували до України.

Зірка балету, прем'єр Національної опери України Олександр Стоянов запросив працювати на контрактній основі приму-балерину New York City Ballet і San Francisco Ballet Анну Софію Шеллер з США. Американська балерина підписала контракт і відтепер буде примою-балериною Національної опери України. Також із США приїхав працювати до України Микола Городинський, який раніше був солістом театру San Francisco Ballet.

Фотосессия с Александром Стояновым_1

Вони стали першими західними зірками, які на постійній основі почали співпрацю з українським театром – Національною оперою України.

Фотосессия с Александром Стояновым_7

"Це артисти високого світового рівня, які привнесуть американський стиль на балетну сцену України. Анна минулоріч вперше відвідала Україну на моє запрошення, вона танцювала партію Одетти-Оділлії в "Лебединому озері". Я запропонував їй розвивати кар'єру на нашій сцені, протягом року ми вели переговори. І ось у новому сезоні 2019/2020 вона буде блищати як прима-балерини Національної опери України", - розповів Стоянов.

Фотосессия с Александром Стояновым_2

Крім того, Олександр вже встиг знятися у красивій фотосесії разом з Анною і Миколою.

На кадрах Шеллер постала у червоній атласній сукні з V-подібним декольте, потім - у пудровом боді та пачці. А Городинський з'являється в самих чорних лосинах, демонструючи свій оголений торс, і пізніше - в бежевих.

Фотосессия с Александром Стояновым_10

Сам же Стоянов позував на фото у білій сорочці і чорному костюмі. Потім він зняв піджак, а пізніше і сорочку, одягнувши на голий торс піджак.

Фотосессия с Александром Стояновым_5

Вже найближчими днями Анну і Миколу можна буде побачити на фестивалі BALLET OPEN SPACE, який проводять Олександр Стоянов і Катерина Кухар. Вони будуть танцювати 16 жовтня у прем'єрі балету Touch of illusion, 17 жовтня в перлині класичного балету "Лісова пісня" разом з Олександром і Катериною, а також в останній день фестивалю – 19 жовтня презентують українському глядачеві свої запальні партії Кітрі і Базиля з балету "Дон Кіхот".

Фотосессия с Александром Стояновым_9

Довідка про артистів:

Анна Софія Шеллер (Ana Sophia Scheller) – балерина з Аргентини. У 13 років вона переїхала до Нью-Йорка, щоб вчитися в школі американського балету. Від 2004 року танцювала в New York City Ballet, де отримала звання прими-балерини, а з 2017 року – прима-балерина San Francisco Ballet. Анна танцює в парі з такими зірками балету як:, Хуліо Бокка (Julio Bocca), Джозеф Гатті (Joseph Gatti), Микола Городинський (Nikolai Gorodiskii), Джозеф Філліпс (Joesph Phillips).

Фотосессия с Александром Стояновым_4

Микола Городинський (Nikolai Gorodiskii) народився у Львові. Коли йому виповнився рік, його батьки переїхали до Аргентини. 2007 року його прийняли в Інститут Суперіор дель Театр Колон в Буенос-Айресі. У віці 13 років він завоював дві золоті медалі на конкурсі Danza America. 2010 року Микола отримав повну стипендію в школі Віденської Державної опери, де закінчив навчання 2013 року і працював з Компанією. У 2011 і 2012 роках він виступав у знаменитому Opernball і на новорічному концерті у Відні, який транслювався у понад 80 країнах. 2017 року почав співпрацювати з "Королівським театром Нової Зеландії", а в 2018 – San Francisco Ballet.

Фотосессия с Александром Стояновым_8

Фотогалерея Фотосесія Олександра Стоянова з американськими артистами (11 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції