Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дієта прими-балерини: Христина Шишпор розповіла, скільки кілограмів втрачає за виставу

Прима-балерина розповіла про своє харчування.

Христина Шишпор, як і годиться балерині, суворо стежить за своєю фігурою. Особливу увагу вона приділяє харчуванню.

Кристина Шишпор_2
Христина Шишпор/Facebook Христини Шишпор

Коли Христина відчуває голод, вона п'є воду. Балерина вважає дуже важливим стежити за своїм водним балансом в організмі.

"Пийте воду - і буде вам щастя. Ми дуже часто плутаємо голод з жадобою, як би парадоксально це не звучало. Також, без нормального рівня води в організмі не буде здорового обміну речовин. Як симптом, може боліти голова, і ви будете почуватися втомленим", - поділилася балерина.

Шишпор радить не накидатися на їжу за першого почуття голоду. Можливо, організм просто хоче поповнити запаси води.

Кристина Шишпор_4
Христина Шишпор/Facebook Христини Шишпор

Що стосується харчування, то Христина радить відмовитися від швидких вуглеводів і уникати продуктів з високим вмістом крохмалю.

"Якщо хочеться схуднути, то краще прибрати повністю швидкі вуглеводи зі свого раціону: хліб, картопля, макарони, цукор. Якщо хочеться додати вуглеводів, їжте повільні (бобові, крупи), вони допоможуть позбутися від бажання поїсти чогось солоденького і додадуть сил, але не варто захоплюватися", - сказала знаменитість.

Кристина Шишпор_2
Христина Шишпор/Facebook Христини Шишпор

Розповіла Христина нам і про своє харчування в день вистави. Останній раз в день прем'єри Шишпор їсть в обід - макарони з маслом і огірок, оскільки це легка, багата на вуглеводи їжа, що швидко засвоюється.

За виставу балерина втрачає від 3 до 4 кілограмів. А якщо танцює "Лебедине озеро", то навіть трішки більше.

Нагадаємо, днями в Національній опері України з успіхом відбулася постановка "Кармен-сюїта"/"Шехеразада", в якій Христина Шишпор танцювала зі спеціально запрошеним гостем - легендою світового балету, прем'єром театру La Scala Леонідом Сарафановим.

Кристина Шишпор_1
Христина Шишпор/Facebook Христини Шишпор

Залиште свій коментар

Вибір редакції