До Дня Незалежності: Могилевська, Полякова, Різатдінова взяли участь у соціальній ініціативі Андре Тана

Дата публікації
Перегляди
1557
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До Дня Незалежності: Могилевська, Полякова, Різатдінова взяли участь у соціальній ініціативі Андре Тана

Прес-служба

Андре Тан разом із зірками підтримав талант дітей з особливими потребами.

Андре Тан разом зі своєю командою напередодні 30-річчя Незалежності України запустив соціальний проєкт, щоб привернути увагу суспільства до дітей, з особливими потребами: синдромом Дауна, спектром аутизму, затримкою мови і дітям з інвалідністю. Сім'ї, в яких є діти з особливими потребами, потребують підтримки держави і суспільства. А не зволікання, а належного ставлення до себе, уваги і матеріальної допомоги.

Прес-служба

"Сьогодні, я разом зі своєю командою хочу підтримати дітей з особливими потребами: спектром аутизму, синдром Дауна і розладом психічного стану, привернути увагу суспільства до особливого таланту цих дітей. Наш головний меседж — важливість прийняття суспільством людей з інвалідністю. Це не про жалість або співчуття, а про розуміння їхніх потреб і особливостей, рівноправність, безбар'єрність в освіті, роботі, свобода пересування, вільний час", — зазначив Тан.

Прес-служба
Прес-служба
Прес-служба

Компанія ANDRE ТAN запустила соціальну ініціативу допомоги дітям з інвалідністю. Компанія, законодавець моди в Україні, підтримала львівську громадську організацію — "Сонячна Майстерня", де займаються малюванням діти з особливими потребами, і сподівається, що мода допомагати дітям стане трендом поза часом. Унікальна методика арттерапії, до слова, визнана в Англії і США — основний інструмент засновниць майстерні. Художниця за фахом Ольга Саніковіч та психолог Ольга Германович рятують і полегшують емоційний стан дітей своєю професійною увагою до них.

Прес-служба
Прес-служба
Прес-служба

Андре Тан розглянув малюнки вихованців майстерні і переніс їх на одяг бренду Andre Tan — футболки і худі. Така капсульна колекція вже у продажу. Гроші від продажу одягу передадуть "Сонячній майстерні" на закупівлю паперу, фарб, полотен, пензликів, на оренду більш просторого приміщення, щоб допомогти більшій кількості дітей з особливими потребами.

"Хочу, щоб ми не ігнорували проблему, не залишали сім'ї, де діти з особливими потребами без уваги, поодинці, а протягнули руку допомоги і приділили увагу цьому питанню", — сказав дизайнер.

Прес-служба
Прес-служба

До соціальної ініціативи допомоги дітям з особливими потребами приєднався fashion-портал про світське життя JetSetter.ua, публічні особи країни і зірки шоубізнесу.

Оля Полякова, Наталія Могилевська, Ганна Різатдінова, Олена Кравець, Валерія Гузема, Жан Беленюк знялися у фотосесії з маленькими художниками "Сонячної майстерні".

Прес-служба
Прес-служба
Прес-служба
Прес-служба
Прес-служба

Читайте також: До 30-річчя незалежності України: Андре Тан випустив колекцію суконь і блузок з решетилівською вишивкою

Наступна публікація