До України з концертом повертається Макс Корж

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Білоруський репер виступить влітку в Одесі.

Один з найвідоміших сучасних реперів, кумир молоді, співак і автор пісень з Білорусії 31-річний Макс Корж встановив в Україні рекорд. Після масштабного концерту у Києві в червні цього року на стадіоні "Динамо", куди прийшло понад 40 тисяч чоловік, музикант знову їде до України, цього разу до Одеси. Корж виступить 25 липня на стадіоні "Чорноморець".

Макс Корж_10
Макс Корж/Пресслужба

Всього за добу з дня старту офіційних продажів на його концерт було розкуплено 14 тисяч квитків. За статистикою концертних промоутерів, такої динаміки за короткий термін в Україні не встановлювали навіть світові знаменитості.

Цікаво, що на київський сольник на стадіоні "Динамо" за першу добу було продано 6 тисяч квитків. І ось новий рекорд.

Макс Корж_11
Макс Корж/Пресслужба

"Одеса. 25 липня. Єдиний концерт в Україні. Останній Київ показав, що в Україні дуже гарячі концерти, тому ми вирішили не частити, щоб наша планета не розійшлася по швах. Але що я вам скажу, друзі, вам варто хоч раз побувати там!", - написав в Instagram артист.

Макс Корж_8
Макс Корж/Пресслужба

В Одесі Макс виконає хіти, замішані на естетиці спальних районів, бадьорому речитативі і потужних танцювальних бітах.

Корж записав п'ять альбомів, відіграв сотні концертів, випустив більше двадцяти кліпів. Шанувальники його творчості збирають бастури і є наймасштабнішою фанспільнотою на пострадянському просторі. Артист виступав у десятках країн, а в 2019 зібрав поспіль п'ять стадіонів.

Макс Корж_2
Макс Корж/Пресслужба

Музикант рідко дає інтерв'ю, вважає, що все можна дізнатися з його пісень. Відомо, що народився Корж в Білорусі, навчався в музичній школі, вступив, а потім відрахувався з університету. При цьому в його житті паралельно завжди була музика. Свій перший хіт "Небо поможет нам" він записав за 300 доларів, які взяв у борг у мами. Після цього хлопця забрали в армію, а коли він повернувся, дізнався, що пісня стала популярною. А з виходом чергових хітів прославився вже й сам музикант.

Макс Корж_6
Макс Корж/Пресслужба

Критики називають концерти Макса "енергетичним продуктом". "Вони несуть в собі емоційний заряд, а в поєднанні зі світловими та піротехнічними спецефектами стають справжнім божевіллям", - кажуть ті, хто встиг їх відвідати.

Нагадаємо, концерт Макса Коржа відбудеться 25 липня 2020 року в Одесі на стадіоні "Чорноморець".

Фотогалерея Макс Корж приїде влітку з концертом до України (13 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції