Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Довгоочікувана подія: у Києві відбудеться прем'єра біографічного фільму про Мадонну

Режисером картини став Гай Гуїдо, а роль юної Мадонни виконала Джеймі Олд.

Зовсім скоро, 22 лютого, у Києві у кінотеатрі "Київська Русь" відбудеться спеціальний прем'єрний показ біографічного фільму про поп-королеву - "Мадонна. Народження легенди".

У Мадонни - мільйони платівок, концертів та фанатів. Але у 1979 році в Нью-Йорку Мадонна Луїза Чікконе була нікому невідомою танцівницею, яка вирішила стати співачкою. Так почався її шлях до приголомшливої слави.

Кадры из фильма "Мадонна. Рождение легенды"_1
Кадри з фільму "Мадонна. Народження легенди"

Ця стрічка знята на стику ігрового і документального кіно. У ній мова йде про початок феноменальної кар'єри поп-ікони: від гри на барабанах у нью-йоркському гурті Breakfast Club до запису першого студійного альбому.

В той час Мадонна була молодою, але дуже амбітною танцівницею. Вона знайомиться з гуртом Breakfast Club і стає частиною команди. Дівчина спочатку грає на барабанах, а потім - на гітарі.

Кадры из фильма "Мадонна. Рождение легенды"_2
Кадри з фільму "Мадонна. Народження легенди"

Наполегливість та цілеспрямованість Мадонни лякає і одночасно захоплює учасників гурту. Але поступово вона переконує їх, що може бути вокалісткою. Так починається непростий зірковий шлях Мадонни - формується її стиль, манера співу і поведінка. Вона робить себе сама.

Кадры из фильма "Мадонна. Рождение легенды"_3
Кадри з фільму "Мадонна. Народження легенди"

Режисером фільму став Гай Гуїдо, а учасники колективу Breakfast Club зіграли самі себе. Роль юної Мадонни виконала Джеймі Олд.

Залиште свій коментар

Вибір редакції