Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина Сергія Бабкіна поділилася головним рецептом своєї краси

Актриса театру "Прекрасні квіти" дала поради, якими сама користується.

Дружина співака Сергія Бабкіна Сніжана – красива струнка жінка. Ми поцікавилися, що ж їй допомагає стежити за своєю зовнішністю та здоров'ям.

Снежана Бабкина_2
Сніжана Бабкіна/Прес-служба

"Мій головний секрет краси – це любити себе і вести діалог зі своїм тілом. Це означає не просто говорити "я люблю своє тіло" або "я люблю себе", це нічого не дасть. Увечері, наприклад, коли ви лягаєте спати, треба дякувати своєму тілу. Як це робити? Наприклад, ви лягаєте і усвідомлено, приймаючи кожне слово, говорите: "Я дякую своєму волоссю за те, що воно у мене блискуче, густе, добре розчісується, спасибі тобі, я люблю тебе!" Або ж: "Я дякую своєму серце за те, що воно ніколи не спить, завжди працює, за те, що воно у мене таке міцне, здорове, спасибі тобі, я люблю тебе". "Я дякую своїм ногам за те, що вони змогли пройти так багато кілометрів, не здалися, спасибі вам, що ви такі витривалі. Я дякую і люблю вас", - розповіла Леди.Тсн.uа актриса.

Снежана Бабкина_7
Сніжана Бабкіна/Прес-служба

Сніжана зазначає, що робити так потрібно кожного вечора і дякувати хоча б 10 пунктів свого тіла.

"Сьогодні це будуть одні десять, завтра – вже інші. Але, якщо це входить у звичку, ви свідомо дякуєте своєму тілу, то воно почне відповідати вам взаємністю. Потрібно любити його, адже якщо ти чимось незадоволений, наприклад, волосся погано росте, нігті обламуються або прищик вискочив, то не треба говорити тілу, як все погано. Адже тоді воно подумає, що ви його не любите, а наступна його думка: "Ну, я й не буду намагатися, раз так". Тому я вважаю, що тіло треба любити, вести з ним діалог, дякувати йому, і тоді воно буде відповідати взаємністю", - підсумувала Сніжана.

Снежана Бабкина_4
Сніжана Бабкіна/Прес-служба

Залиште свій коментар

Вибір редакції