Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина Сергія Бабкіна розповіла, що їй допомагає тримати себе в формі

Продовжуємо ділитися з вами зірковими порадами.

Дружина Сергія Бабкіна, актриса театру "Прекрасні квіти" Сніжана Бабкіна розповіла для Леді.Тсн.ua, що їй і її чоловікові допомагає тримати себе у формі.

Бабкіни не ходять до спортзалу, вони віддають перевагу заняттям йоги вдома.

Снежана Бабкина_2
Instagram Сніжани Бабкіної
Сніжана Бабкіна

"Ми вибираємо йогу, адже саме з її допомогою ми позбавилися проблем зі здоров'ям і вилікували свої спини, шиї, коліна. Тому ми не відвідуємо спортзал, адже, почавши займатися йогою, ми побачили велику різницю. Йога активніше формує тіло, набагато швидше проявляється рельєф м'язів. Після аналогічного терміну відвідування спортзалу такого ефекту не було, тому ми вирішили, що заняття "із залізом" для нас стали безглуздими і якоюсь мірою навіть шкідливими, беручи до уваги нездорові спини. Тому зараз ми закачуємо м'язи шляхом статичних вправ йоги, це дуже складно, але ефективніше і менш травматично", - розповіла актриса.

Снежана Бабкина_1
Instagram Сніжани Бабкіної
Сніжана Бабкіна

Що стосується їжі, то Сніжана намагається правильно харчуватися, як і її рідні. У них в сім'ї є правило: щоранку обов'язково випивати склянку теплої води з медом.

"Я намагаюся не їсти шкідливу їжу (чіпси, сухарики, кока-колу, консерви), а їм те, що і наші діти, а це – корисна їжа: каша, м'ясо, салати, супи. Ще всі часто забувають, але це вкрай важливо, пити воду, потроху, але півтора-два літри на день потрібно випивати. Якщо це робити, то за два тижні вже буде помітний інший колір шкіри, загалом покращиться ваш стан і сон", - підсумувала Сніжана.

Нагадаємо, Сніжана Бабкіна поділилася головним секретом своєї краси.

Снежана Бабкина_5
Сніжана Бабкіна/Прес-служба

Залиште свій коментар

Вибір редакції