DZIDZIO розповів, як у дитинстві на свято обливав всіх водою

Дата публікації
Перегляди
3511
DZIDZIO розповів, як у дитинстві на свято обливав всіх водою

DZIDZIO / instagram.com/dzidzio

Артист пригадав, як брав участь у святкуванні поливаного понеділка.

Вчора всі православні та греко-католики відзначали свято Воскресіння Христового. На одному зі світських заходів ми зустріли лідера гурту DZIDZIO Михайла Хому і він поділився з нами своїми дитячими спогадами святкування Великодня.

Співак пригадав, як у дитинстві одного разу гірко плакав на Великдень.

"Я мав йти до церкви, у мене був такий маленький кошичок, і в мене на оці вискакує ячмінь. Мені зранку сказали: "Ти до церкви не йдеш". А на Паску була традиція все новеньке вдягати: новеньку курточку і все нове. А я не можу піти. Я дуже плакав. А ще тоді випав сніг. Отоді я дуже образився. Казав: "Боже, для чого ти на Паску сніг даєш?" – розповів артист.

DZIDZIO / instagram.com/dzidzio

Крім того, Дзідзьо пригадав, як брав участь у святкуванні поливаного понеділка.

Поливаний понеділок – другий день після Великодня, коли прийнято обливатися водою. На Львівщині (звідки родом співак) цю традицію бережуть. Особливо діти полюбляють виходити на вулицю і обливати з кухлів, пляшок, відер кожного, хто трапляється їм на шляху.

DZIDZIO / instagram.com/dzidzio

"Я завжди брав участь в поливаних понеділках. Завжди обливав всіх, але сам старався бути не облитим, і це  у мене виходило. Але два рази мене дуже сильно облили з відра", - зізнався Дзідзьо.

Ще артист повідомив, що на Великодні свята мав їхати до своєї мами Галини Янівни, яка живе в Португалії, але у нього не вийшло. Артиста тішить думка, що влітку мама приїде до України і він зможе з нею провести час.

Нагадаємо, на шоу "Вечір прем'єр з Катериною Осадчою" Дзідзьо з'явився у яскравому ефектному образі: у синьому костюмі із зображенням котів, який складався з піджака та шортів, такій самій краватці, чорній сорочці, чорних високих шкарпетках і золотистих кедах зі стразами та металевими деталями.

Пресс-служба

На концерті він презентував свою нову пісню "Мучениці", яку виконав разом з дівчатами з колективу HighUp5.