Ешлі Грем і ще п'ять зірок, які позували оголеними під час вагітності

Ешлі Грем і ще п'ять зірок, які позували оголеними під час вагітності

Ельза Госк, Ешлі Грем, Емілі Ратаковскі

Модель plus size вирішила бути максимально відвертою під час другої вагітності зі своїми підписниками.

Ешлі Грем опублікувала в блогу фотографію, яку зробив для неї чоловік Джастін Ервін. На знімку зірка позує повністю без одягу, стоячи в полі. Груди Ешлі прикриває руками, а голову трохи нахилила в бік.

Немає жодних сумнівів, що, як і в першу вагітність, так і в другу, Грем буде максимально відвертою з публікою. Її за такі знімки люблять і часто хвалять в коментарях за те, що вона не соромиться показувати, який має вигляд її фігура на знімках без обробки в фотошопі.

Ми вирішили пригадати й інших зірок, які знімалися оголеними перебуваючи в цікавому стані. Кім Кардашян під час другої вагітності сином Сейнтом іноді публікувала в Instagram фото свого оголеного живота, тому що багато її підписників не вірили, що зірка сама виношує дитину.

Кім Кардашян / Instagram Кім Кардашян

Нещодавно стала мамою шведська модель Ельза Госк. Її сторінка в Instagram буквально рясніла знімками, на яких зірка показувала, який вигляд має її живіт, груди та інші частини тіла під час вагітності. А після пологів Ельза в подробицях розповіла про досвід, який пережила і про те, як це було народжувати дитину вдома?

Ще одна модель — Емілі Ратаковскі всю вагітність фотографувала себе на телефон і ділилася селфі з підписниками свого блогу. Тіло під час вагітності у Емілі було так само струнким, як і раніше, тільки лише збільшився розмір грудей і виріс живіт. Після пологів дівчина дуже швидко повернулася в форму і вже сміливо носить на прогулянки короткі сукні.

Джіджі Хадід влаштовувала собі професійну фотосесію на останніх місяцях вагітності. В Instagram підписники могли побачити, як відбувався процес знімань і скільки людей працювало на майданчику, коли Джіджі була в кадрі. Фото вийшли досить стриманими. Оголюватися повністю Хадід не стала, але деякі вбрання були досить прозорими.

Екс"ангел" Victoria's Secret Ромі Стридж влаштувала собі цілу фотосесію під час вагітності. Знімали кадри в професійній студії та Ромі не посоромилася постати перед камерою абсолютно без одягу. Пікантні частини її тіла прикривав чоловік Лоуренс ван Леувен і сама Стридж руками.

Зірки прагнуть зробити такі відверті фотографії, адже це прекрасна пам'ять про місяці, коли їхні тіла перебували в дещо іншому вигляді під час періоду вагітності. Можливо, багато хто з наших героїнь потім, коли діти підростуть, будуть разом гортати сімейний фотоальбом і згадувати цей період життя.

Читайте також: Оголена Брітні Спірс і ще п'ять зірок, які часто позують топлес

Наступна публікація