Фейкове весілля: фіналістка "Холостяка-11" Юля "Зайка" розказала правду про одруження з відомим ведучим

Фейкове весілля: фіналістка "Холостяка-11" Юля "Зайка" розказала правду про одруження з відомим ведучим

Юлія Бельченко "Зайка" / Instagram Юлії Бельченко

Юлія Бельченко "Зайка" і Богдан Юсипчук зізналися, що це було не справжнім весіллям.

Днями фіналістка шоу "Холостяк-11" — Юлія Бельченко "Зайка" — і ведучий ЖЗЛ на "1+1" — Богдан Юсипчук — приголомшили новиною про своє весілля. Пара опублікувала в Instagram фото і відео з весільної церемонії. Вони обмінювалися каблучками, різали торт і фотографувалися, як справжні молодята. Але виявилося, що це було фейковим весіллям. Насправді вони взяли участь у відкритті-презентації весільної локації у Києві.

Юлія Бельченко "Зайка" і Богда Юсипчук / Instagram Юлії Бельченко
Юлія Бельченко "Зайка" і Богда Юсипчук / Instagram Юлії Бельченко

Про це Юлія і Богдан зізналися в прямому ефірі в Instagram. Вони сказали, що допомагали своїй подрузі не на комерційній основі.

Юлія Бельченко "Зайка" і Богдан Юсипчук/Скрін відео

"Ми були на відкритті весільної локації. Вибачте, якщо ми когось розчарували. Ми робили це з конкретною метою. Це не негативний хайп. Ми не вважаємо, що це хайп.

Це була церемонія одруження. Ми обмінювалися каблучками, різали торт. Ми не зображали велике кохання. Ми не цілувалися. Ми нікого не обманювали, ми просто ніяк це не коментували, ми все це просто виставляли", — розповіли вони.

Юсипчук додав, що він ніде не зізнавався Юлі у коханні.

Богдан і Юля відзначили, що хотіли привернути увагу суспільства до притулків для тварин. Тепер про це дізнається більше людей, охоплення охоплення їхніх сторіз дуже виросли.

Юлія Бельченко "Зайка" і Богдан Юсипчук/Скрін відео

"Як ви знаєте, Юля амбасадор КТЗТ "Щасливий берег", яка допомагає безпритульним тваринам Києва і області. Оскільки охоплення сторіз у мене зараз зросли до 200 000+ а у Юлі до 300+ переглядів і про нас говорять багато ЗМІ, ми хотіли б звернути на це увагу", — написав Богдан у фотоблогу.

"Ми вирішили скористатися популярністю у правильному розумінні цього слова, спрямувавши гроші до притулку для тварин", — сказав ведучий

Крім того, Бельченко та Юсипчук опублікували пости у своїх фотоблогах із "весільними" знімками, де розповіли, для чого вони це зробили.

(щоб подивитися на інші знімки, гортайте вправо)

"Навіщо ця весільна церемонія? Як ви вже здогадалися це відкриття нової весільної локації в Києві. Ми з Богданом погодилися взяти участь і продемонструвати, яким може бути весілля на даху. До того ж, я хотіла відчути себе нареченою. А Богдан — позбудеться від страху одруження.

Мені дуже хотілося привернути увагу людей до важливої частини мого життя — допомоги тваринам. Якщо ви читаєте ці рядки, то це вийшло. ⠀

1 серпня я організовую поїздку до притулку для собачок у місті Бородянка. Запрошені блогери і відомі люди (зокрема ті, хто були на церемонії). Запрошую всіх охочих приєднатися до нас", — написала Бельченко під знімками.

(щоб подивитися на інші знімки, гортайте вправо)

Юсипчук додав, що він пішов на це також, щоб побороти страх одруження.

"Всі знають, що у мене образ Холостяка. Я реальна боявся (в минулому) весіль. Мені потрібно було боротися з цим. Найкраще рішення побороти страх — зробити те, що поблизу (хлопці, не такий страшний він, як його малюють, вперед)", — написав він.

Читайте також: Обіймалися і цілувалися: головний герой "Холостяка-11" Заливако показав милі знімки з коханою

Наступна публікація