Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гарна новина: дружина Квентіна Тарантіно в очікуванні первістка

Просто з Голлівуду до нас летять чергові хороші новини – режисер Квентін Тарантіно і його дружина Даніела Пік готуються до поповнення.

Ще під час лондонської прем'єри фільму "Одного разу в Голлівуді", режисера Тарантіно, ми звернули увагу на те, що його дружина Даніела Пік обрала для червоної доріжки простору червону сукню. Ймовірно, вже тоді її струнка фігура почала змінюватися.

Однажды в Голливуде_8
Associated Press
Зірки на прем'єрі фільму "Одного разу в Голлівуді" в Лондоні

Пара поки не зробила офіційної заяви, про вагітність Даніели пише видання People. Зазначимо, що для 56-річного режисера і 35-річної співачки це буде перша дитина.

Квентин Тарантино и Даниэла Пик_2
Associated Press
Квентін Тарантіно і Даніела Пік

Хоча раніше, задовго до весілля з Даніелою в листопаді 2018 року, Квентін Тарантіно заявляв, що він занадто зайнятий для того, що б заводити сім'ю і тим більше дітей. Але історія пам'ятає подібні приклади, взяти хоча б Джорджа Клуні, який теж не хотів дітей і сім'ї, а тепер одружений на Амаль Клуні і виховує двійнят.

Квентин Тарантино и Даниэла Пик_1
Associated Press
Квентін Тарантіно і Даніела Пік

Вітаємо Квентіна і Даніелу і будемо стежити за їхньою історією. Своїх шанувальникам режисер обіцяє порадувати ще одним фільмом, який, за його словами, стане останнім у його кінематографічній кар'єрі.

Квентин Тарантино и Даниэла Пик
Associated Press
Квентін Тарантіно і Даніела Пік

Залиште свій коментар

Вибір редакції