Гарячі і закохані: Бруклін Бекхем і Нікола Пельтц пристрасно позували перед камерою

Гарячі і закохані: Бруклін Бекхем і Нікола Пельтц пристрасно позували перед камерою

Нікола Пельтц і Бруклін Бекхем / Instagram Ніколи Пельтц

Бруклін Бекхем і Нікола Пельтц дуже гармонійна пара. І це закохані не втомлюються демонструвати на спільних фотографіях.

У своєму блогу в Instagram Нікола Пельтц запостила кілька фотографій з нареченим, де обидвоє красиві, молоді і сексуальні. Один зі знімків вийшов досить гарячим, син Девіда і Вікторії Бекхемів тут навіть трохи брутальний. Він зображений в шкіряній куртці, під якою більше немає одягу, тільки лише видніються татуювання на торсі хлопця. Його наречена Нікола теж в шкіряній куртці і в чорному бюстгальтері. У коментарі до фото Бруклін написав: "Моя дівчинка", додавши картинку серця.

Також Нікола запостила декілька інших знімків з фотосету. На всіх фото її обличчя відображене великим планом, у дівчини гарний макіяж. Повз цих кадрів її бойфренд теж не пройшов, написавши, що у Ніколи гарне обличчя і, що вона любов всього його життя.

На доказ цих слів Бруклін навіть набив собі татуювання на спині, яке стало вже п'ятим за рахунком в його колекції татуювань, присвячених Ніколі.

Чорно-білий знімок 21-річний фотограф опублікував на своїй сторінці в Instagram, на ньому Бруклін позує без сорочки спиною до камери, демонструючи татуювання у вигляді любовного послання, яке написала йому Нікола. Розмістити він його вирішив під зображенням очей своєї нареченої, які набив раніше.

Читайте також: Вікторія Бекхем запостила сімейне фото зі своєю майбутньою невісткою Ніколою Пельтц