Хоче вберегти: Джіджі Хадід попросила пресу не показувати обличчя її дочки

Хоче вберегти: Джіджі Хадід попросила пресу не показувати обличчя її дочки

Джіджі Хадід / Інстаграм Джіджі Хадід

Супермодель Джіджі Хадід вирішила звернеться до преси і папараці, щоб попросити не публікувати знімки, на яких видно обличчя її дочки Хай. Своє звернення 25-річна знаменитість розмістила в Instagram Stories.

Раніше Джіджі і її коханий Зейн Малік ділилися кількома фото дитини, але на всіх них обличчя дівчинки не видно. Пара хоче таким чином захистити дочку від публічності і забезпечити їй нормальне дитинство. У своєму зверненні молода мама зазначила, що оскільки Хай підростає їй все цікавіше дивитися на світ і вона не хоче сидіти у закритому візочку, а хоче спостерігати за світом і людьми на вулицях.

Джіджі Хадід / Інстаграм Джіджі Хадід

"У міру того, як наша дитина підростає, ми повинні розуміти, що не можемо захистити її від усього, як ми хотіли і могли, коли вона була меншою. Вона любить дивитися на світ! І хоча у неї багато цього на фермі, вона також може побувати і в інших місцях — справжнє благословення. Під час наших останніх візитів до Нью-Йорка їй захотілося підняти свій сонцезахисний козирок (до чого вона звикла вдома), і вона допомагає собі з цим! Вона не розуміє, чому вона прикрита у місті і від чого я хотіла її захистити. Я також хочу, щоб вона побачила найчудовіше місто у світі + красивих і різноманітних людей, які гуляють вулицями Нью-Йорка... тобто без стресу, який супроводжує цирк у ЗМІ, який приходить з батьками, які є публічними особами.

Я знаю, що закони змінюються від штату до штату, і я бачила кілька фотографій папараці з дітьми в Нью-Йорку з розмитими особами, але, поцікавившись, я вважаю, що це зводиться до чесності фотографа і фанатів, які публікують зображення.

Я пишу все це, щоб сказати: папараці, пресі і улюбленим фанатам ви знаєте, що ми ніколи навмисно не ділилися обличчям нашої доньки в соціальних мережах. Ми хочемо, щоб вона могла вибирати, як поділитися зі світом, коли досягне повноліття, і щоб вона могла жити нормальним дитинством, не турбуючись про публічний імідж, який вона не вибрала. Це буде означати для нас дуже багато, коли ми візьмемо нашу дочку, щоб показати і дослідити Нью-Йорк і світ, тому ви, будь ласка, будь ласка, витріть її обличчя з зображень, якщо і коли вона потрапить на фото. Я знаю, що це додаткові зусилля — але як молода мама, я просто хочу найкращого для своєї дитини, як і всі батьки... і я сподіваюся, що це може допомогти з захистом неповнолітніх у ЗМІ, навіть якщо вони з публічної сім'ї.

Я хотіла б дуже подякувати тим папараці, які були такі чуйні, оскільки я просила їх дотримуватися дистанції, поки я гуляю з візочком, починаючи від моєї першої поїздки до Нью-Йорка з Хай. Я бачу вас і ціную це", — написала Джіджі.

Інстаграм Джіджі Хадід

Нагадаємо, що народила Джіджі у вересні 2020 року. Манекенниця завагітніла від свого коханого музиканта Зейна Маліка. Разом пара понад п'ять років, кілька разів вони розбігалися, але вагітність дівчини зблизила їх остаточно.

Джіджі Хадід / Інстаграм Джіджі Хадід
Джіджі Хадід і Зейн Малік / Getty Images

Читайте також: У жакеті оверсайз і з улюбленою сумкою: Джіджі Хадід сходила на показ Марка Джейкобса

Наступна публікація