Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Імпровізація та однокласник-відмінник: Оля Цибульська поділилася секретом успішного складання іспитів

Співачка розповіла, що їй допомагало успішно складати іспити.

Продовжуємо з вами ділитися історіями від селебріті про складання ними іспитів. Можливо, це комусь стане у пригоді у період прийдешніх вступних іспитів у виші чи складанні сесії.

Цього разу ми поговорили з Олею Цибульською. Артистка зізналася, що вона прихильниця підготовки до іспитів протягом року.

"Тут така справа: краще хоча б трішки готуватися протягом року, аніж потім вмирати три доби до екзамену. Не намагаюся повчати, але комусь доведеться розкрити цю страшну таємницю", - сміючись, сказала Оля.

Оля Цибульська
Instagram Олі Цибульської
Оля Цибульська

Співачка вважає, що їй пощастило, адже вона має хорошу зорову пам'ять, тому все швидко запам'ятовувала і шпаргалок не писала.

"Мені пощастило з крутою зоровою пам’яттю, тому сторінки підручника я "сканувала" за кілька секунд. Зараз так роблю зі сценаріями, хоча любов до імпровізації непереможна - як за часів навчання, так і нині. От якраз вона завжди і була моєю головною шпаргалкою. Імпровізація і однокласник-відмінник, який був закоханий у мене по самі свої червоні вуха", - додала Цибульська.

Оля Цибульська
Оля Цибульська/Прес-служба

Нагадаємо, прима-балерина Христина Шишпор також поділилася секретом успішного складання іспитів, лідер гурту "ТІК" Віктор Бронюк розповів, що йому допомагало на відмінно складати іспити, Анна Добриднєва пригадала, як відбувалася її підготовка до іспитів, а Володимир Остапчук поділився своїми лайфхаками.

Залиште свій коментар

Вибір редакції