Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Інше звучання: Христина Соловій заінтригувала шанувальників

Співачка оголосила всеукраїнський тур на підтримку майбутнього авторського альбому.

Це перші концерти співачки після річної перерви, яку вона взяла на запис платівки. Реліз носитиме назву "Любий друг" та присвячений особистим історіям співачки.

"Любий друг - ліричний герой альбому. Його душа переходить в іншу людину у кожній пісні. А сам він - моя споріднена душа. Ми з ним зустрічаємось у житті, у книжках, у кіно. І, врешті решт, він залишається в моїх піснях. Як спогад на згадку", - говорить Христина.

Христина Соловій_2
Христина Соловій/Прес-служба Христини Соловій

Вихід платівки очікується напередодні туру. Дати та міста будуть доповнюватися.

На хвилі успіху хіта "Тримай" Христина відразу почала працювати над авторськими піснями і вперше анонсувала вихід авторського альбому ще восени 2016 року. Ті, хто чекає нових аранжувань народних пісень - будуть здивовані, в цьому і полягає інтрига - платівка відкриє зовсім нову Христину Соловій.

"Альбом "Любий друг" обійшовся мені дуже дорого в емоційному аспекті. Аби він отримав таке звучання, мені довелось багато чим пожертвувати. Насамперед - відмовитись від впливу авторитетних для мене людей. Спочатку змінила музикантів і відчула, наскільки легкою і природньою може бути моя музика з ними. Справа не в професійності, досвіді, чи іменитості. Музика в принципі - дуже тонка річ. А хороша музика ще й не терпить компромісів. Мені особливо важливо, наскільки моя команда розділяє мої погляди, наскільки розуміє і відчуває мої пісні. Цьому не навчишся, не купиш за гроші і це не можна зіграти (вдати).  Я весь час усвідомлювала серйозність  ситуації і можливі наслідки, але я не була б собою, якби нічого не змінила, а очікувала, що зміни прийдуть самі".

Христина Соловій_1
Христина Соловій/Прес-служба Христини Соловій

Окрім внутрішньої перебудови та переосмислення, Христина наважилася на дуже важливе рішення в житті - змінити склад музикантів. Ще у березні співачка оголосила про пошуки в своїх соц.мережах. Зараз з новим складом закінчує роботу над альбомом, а влітку виступила на більшості українських фестивалів в якості хедлайнера сцен.

"Роботу над новим альбомом я почала ще влітку 2016 року. Але результат мене розчарував. У підсумку я дозволила вийти лише синглу "Хто, як не ти", і так втомилась від цього звучання, що в альбомі ви почуєте її в новій версії. За два роки я тричі змінювала концепцію запису. Врешті-решт, змінила музикантів, студію, та закінчую його з іншим саундпродюсером. Зараз альбом на фінальній стадії. Весь цей час я була у пошуках свого звучання. Здається, зараз моя музика звучить кінематографічно. Мої пісні сюжетні, кожна з них окрема історія. Наче уривок з життя. А сама пісня є саундтреком", - додала Соловій.

Нагадаємо, сингл Fortepiano, який є візитівкою співачки та розкриває звучання майбутнього альбому, -  зібрав наразі 5,5 млн. переглядів на YouTube.

Залиште свій коментар

Вибір редакції