Історія кохання від TamerlanAlena

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Історія кохання від TamerlanAlena

TamerlanAlena/Прес-служба

Напередодні Дня Валентина одна з найромантичніших пар українського шоубізнесу — Тамерлан та Альона Омаргалієва — поділилася з нами своєю історією кохання.

Знайомство

Тамерлан: Спочатку у нас були тільки робочі стосунки, які почалися з листування в "Однокласниках". Я написав першим, запропонував Альоні записати разом демки і подивитися, що з цього вийде. Ми розпочали роботу над проєктом TamerlanAlena. Випустили першу пісню "Хочу с тобой". Ми відчували, що ця пісня стане гімном багатьох закоханих, що і сталося. А з часом вона стала ще й нашим з Альоною гімном. Вийшло так, що наша історія любові витікала з робочих стосунків, хоча ми не були прихильниками службових романів.

TamerlanAlena/Прес-служба

Альона: Романтичні стосунки з Тамерланом у нас зав'язалися тільки через півтора року спільної роботи. Він почав подавати різні знаки уваги, проводжати додому після роботи на студії. Стало більше особистих розмов і підтримки одне одного у складних ситуаціях. У якийсь момент ми зрозуміли, що нам хочеться чогось більшого, ніж бути просто друзями або колегами.

Побачення

Альона: Наше перше побачення було 14 лютого. Ми не планували це спеціально, так вийшло само собою. Хіба що Тамерлан вирішив підлаштувати побачення на свято, щоб не забути дату у майбутньому (сміється).

TamerlanAlena/Прес-служба

Пропозиція

Розкажи, як ти Альоні освідчився і як готувався до цього?

Тамерлан: Це було у новорічну ніч. Ми відпрацювали концерти у Києві та поїхали зустрічати Новий рік до Черкас — до батьків Альони. На під'їзді до міста я попросив Альону вийти з машини. Набрався сміливості й освідчився. Я вже не пам'ятаю, що казав, у мене був якийсь незв'язний набір слів — переживав, все-таки, що ж відповість Альона (усміхається).

Чому в новорічну ніч?

Тамерлан: Це чарівний час, коли люди загадують бажання, коли здійснюються всі мрії. Ось і вирішив здійснити свою: почути слова згоди від Альони (усміхається).

TamerlanAlena/Прес-служба

Альоно, яка була твоя реакція?

Альона: Звичайно, я була щаслива. У мене були, напевно, такі самі емоції, які відчуває будь-яка дівчина, коли їй дарують каблучку та освідчуються. Моя відповідь, як ви розумієте, була "так" (сміється).

Я навіть пам'ятаю слова, які мені тоді Тамерлан говорив: "Я дарую тобі цю каблучку, щоб ти розуміла і була впевнена, що мої наміри серйозні".

TamerlanAlena/Прес-служба
TamerlanAlena/Прес-служба

Довго готувався до цього кроку? Як зважився?

Тамерлан: Ні, взагалі недовго. Я був впевнений у своїх намірах і був готовий робити серйозні рішення. Пропозицію я зробив через 2 роки разом. Я не зовсім розумію, коли люди зустрічаються по 10 років. Якщо це твоє, треба робити кроки і будувати спільне сімейне життя.

TamerlanAlena/Прес-служба

Альона, а ти здогадувалася, що Тамерлан збирається освідчитись?

Альона: Я не очікувала взагалі цього. Тамерлан вміє робити сюрпризи. Після того, як він це зробив, до мене прийшов душевний спокій, я була дуже щаслива. І є.

TamerlanAlena/Прес-служба
TamerlanAlena/Прес-служба

Бліц

Якому побаченню віддасте перевагу: романтичній вечері у ресторані чи активному відпочинку?

Альона: я за вечерю в ресторані

Тамерлан: а я б обрав активний відпочинок

Романтична вечеря вдома чи в ресторані?

TamerlanAlena: в ресторані

Під яку пісню зараз би станцювали?

TamerlanAlena: зараз в основному танцюємо під наш новий трек "Свята Вода"

Країна // острів для відпочинку удвох?

А: Балі

Т: Італія

TamerlanAlena/Прес-служба

Особливе місце для вас?

Альона: у нас є "своя" маленька піцерійка, де зародилися наші стосунки

Тамерлан: так, ми постійно забігали туди й обговорювали наші плани. Спочатку це були творчі плани, а потім і сімейні.

Пам'ятна дата:

TamerlanAlena:

26 червня — день весілля

20 січня — день народження сина Тимура

TamerlanAlena/Прес-служба
TamerlanAlena/Прес-служба

Читайте також: Таємний роман і пишне весілля: історія любові бельгійської королеви Матильди і короля Філіпа

Наступна публікація