Перейти до змісту
Із вечірнім макіяжем і в пінці: сексуальна Соломія Вітвіцька позувала у ванні розкішного спа-готелю

Із вечірнім макіяжем і в пінці: сексуальна Соломія Вітвіцька позувала у ванні розкішного спа-готелю

Ведуча показала, як провела час в Одесі.

Соломія Вітвіцька нещодавно повернулася з Одеси, де емоційно перезавантажилася і змогла насолодитися теплою погодою у морському місті.

У своєму Instagram ведуча опублікувала пікантну світлину, авторства фотографині Тетяни Бундзило, із розкішного спа-готелю, де вона проживала.

На знімку Соломія позувала у ванні з пінкою. Телезірка була з вечірнім макіяжем та елегантними сережками з камінням. Її руки були у пінці і вона посилала на камеру повітряний поцілунок своїм фоловерам. Соломія мала дуже звабливий вигляд.

Соломія Вітвіцька
Соломія Вітвіцька/Фото Тетяни Бундзило

"Коли ти уже на роботі, але спогади досі не відпускають", - підписала світлину ведуча.

Вітвіцька також продемонструвала образ у темній сукні з квітковим принтом, молочному тренчі і чорному взутті на грубій підошві. На очах у неї були сонцезахисні окуляри. Позувала зірка на терасі на фоні моря.

Соломія Вітвіцька_2
Instagram Соломії Вітвіцької
Соломія Вітвіцька

Такий пейзаж надихнув Солю на думки про хороших друзів, які її оточують.

"Коли небо зустрічається з морем, коли думки далеко звідси, коли спогади окриляють і надихають, коли час не зупинити... Завжди вдячна за людей поруч! Мені так щастить на неймовірних і надихаючих друзів. Це мій найбільший скарб, моя фортуна і моє щастя", - зазначила Соломія під світлиною.

Раніше телезірка похизувалася весняним луком, в якому вона пийшла на роботу. На ній була чорна сукня міді з гороховим принтом і пікантним декольте. Її образ доповнило укладання з локонами з пробором на бік і легкий макіяж.

Соломія Вітвіцька_1
Instagram Соломії Вітвіцької
Соломія Вітвіцька

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин