Катерина Кухар та Олександр Стоянов заснували свій бренд

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Катерина Кухар та Олександр Стоянов заснували свій бренд

Катерина Кухар/Прес-служба

Артисти балету презентували власний бренд.

Олександр Стоянов і Катерина Кухар заснували бренд під назвою Art of self love — Мистецтво любити себе. Подружжя випускає аромасвічки, засоби із догляду за тілом і шовкові аксесуари для сну.

А почалося все з того, що Олександр вирішив зробити дружині сюрприз, створивши для неї лінію аромасвічок із 9 ароматів.

Олександр Стоянов/Прес-служба

"Спочатку створював свічки тільки для дружини. Ніколи б не подумав, що буду так захоплений свічковарінням і підбором ароматів, тепер розумію пристрасть парфумерів. Виявляється, творчість можна проявляти не тільки на сцені. У моєму арсеналі є вже дев'ять авторських ароматів свічок. Все тільки з натуральних компонентів і корисне для здоров'я", — розповів Стоянов.

Катерина Кухар/Прес-служба

Катерині дуже сподобалися аромасвічки, тож вона запропонувала чоловікові створювати їх і для інших.

"Мені, як істинній жінці, було приємно отримати від коханого такий вишуканий подарунок, це немов зізнання в коханні. Нібито тобі не просто подарували квіти, а спеціально для тебе вивели новий сорт. Саша, як ніхто інший, знає, що в моїй гримерці і вдома, в якому б куточку світу я не танцювала, завжди горить свічка.

Катерина Кухар/Прес-служба

Вогонь — це природна стихія, яка очищає, а аромат магічно налаштовує на потрібний лад. Це мій ритуал, який допомагає черпати натхнення і енергію. До складу свічок, які створив Саша, входять соєвий віск і натуральні аромамасла. Після того як віск тане, я використовую свічку як масажну олійку", — поділилася Кухар.

Читайте також: Яка загадкова: Катерина Кухар у плісованій сукні оголила спину

Наступна публікація