Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кажуть, вагітна: Райан Рейнольдс заінтригував шанувальників новим знімком своєї дружини Блейк Лайвлі

Шанувальники підозрюють Блейк Лайвлі в третій вагітності. Принаймні, таке складається враження дивлячись на новий знімок, опублікований в Мережі її чоловіком.

Райан Рейнольдс запостив в Instagram фото, де зображений разом з Блейк і другом сім'ї продюсером Корі Річем. Вони сидять на ґанку будинку, поруч з ними великий золотистий ретривер і маленьке щеня ретривера на руках у Корі.

Однак увагу шанувальники акторської пари звернули на інше, Блейк Лайвлі на фото зображена в комбінезоні на тонких бретельках, який сидить на її фігурі так, наче вона вагітна і намагається прикрити живіт.

Райан Рейнольдс и Блейк Лайвли
Инстаграм Райана Рейнольдса
Райан Рейнольдс і Блейк Лайвлі з Корі Річем

Звичайно, жодних коментарів Рейнольдс не залишив всім тим, хто написав йому вітання з майбутнім поповненням у родині. Більше того, нещодавно на шоу Елен Дедженерес актор заявив, що поки що вони з дружиною дітей не планують. "Бути батьком – це важко. А дві дитини – завжди виклик!", - сказав тоді Рейнольдс.

Блейк Лайвли и Райан Рейнольдс_1
Getty Images
Блейк Лайвлі і Райан Рейнольдс

Втім, шанувальники в такі висловлювання не вірять, адже раніше Блейк і Райан відкрито говорили про те, що думають про третю дитину і обговорювали навіть питання усиновлення.

Блейк Лайвли
Getty Images
Блейк Лайвлі

Залиште свій коментар

Вибір редакції