"Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями": українська співачка поклала рядки з поеми Тараса Шевченка на музику

Дата публікації
Перегляди
5096
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями": українська співачка поклала рядки з поеми Тараса Шевченка на музику

KRISTONKO чуттєво виконала композицію, створену з рядків твору Тараса Шевченка.

Українська співачка та блогерка KRISTONKO випустила пісню на рядки з поеми "Катерина" Тараса Шевченка. Композиція отримала назву "Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями".

"Давно хотіла зробити пісню саме на вірші Тараса Григоровича Шевченка. Мелодія на ці рядки "Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями" десь пів року крутилася в моїй в голові. Згодом прийшло натхнення, на одній хвилі я зробила пісню. Першими мій трек почули друзі. Сказали, що круто та нестандартно. Я дуже задоволена, тому що хотіла зробити щось нове та непритаманне мені", - поділилася дівчина.

Твори Шевченка, написані майже два століття тому, стали актуальними сьогодні та набули своєрідного сенсу в цей нелегкий для всіх українців час.

Артистка зауважила, що мова завжди має значення.

"Мова пісень у будь-якому разі має значення. Мова - це наш генетичний код. Мова - це одна з найважливіших речей, яка визначає нас як українців. До прикладу, поляки - у них навіть питання таке не виникає. В Польщі своя польська мова і тільки так. В Україні повинно бути так само! Українське - найкраще!" - сказала KRISTONKO.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація