Костюм кабальєро, гітара та квіти: Олег Винник порадував "вовчиць"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Артист презентував гумористичну відеороботу.

Олег Винник порадував своїх шанувальниць новим гумористичним кліпом на пісню "Бджола Майя". Режисером відеороботи стала Олена Вінярська, продюсером - Олександр Горбенко. Вони органічно поєднали кілька всесвітньо відомих екранних історій в одну, представивши власний цікавий сюжет.

"Коли я писав пісню "Бджола Майя", звичайно, уявляв знаменитого персонажа – добру, веселу, справедливу Бджілку, яка робить світ щасливим. Але, як показує практика, не так просто на таку легку танцювальну композицію зняти цікавий кліп. Для того, щоб показати глядачеві якісний продукт, ми доклали чимало зусиль. Шукали якусь фішку, особливий підхід, щоб відео вийшло небанальним, незаїждженими, трохи несподіваним і приємно шокувало", - прокоментував кліп Винник.

Олег Винник_1
Олег Вінник/Прес-служба

У зніманнях відеороботи взяли участь танцюристи з балету Freedom. Головну роль зіграла восьмирічна Дар'я Рибка, яка раніше фігурувала в одній зі сцен кліпу "Роксолана".

Олег Винник_2
Олег Вінник/Прес-служба

За сюжетом Винник в образі Зорро приходить на допомогу маленькій героїні, яка залишається вдома одна, і стає її новим уявним другом.

Спочатку артист постає у кліпі в костюмі іспанського кабальєро: він грає на гітарі і пританцьовує на квітах, якими застелена підлога. Наприкінці кліпу Олег несподівано з'являється в образі Зорро.

Олег Винник_3
Олег Вінник/Прес-служба

Залиште свій коментар

Вибір редакції