Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Красива матуся: Кендіс Свейнпоул показала, як годує сина грудьми

Південноафриканська модель Кендіс Свейнпоул майже два місяці тому вдруге стала мамою, народивши сина, якому дали ім'я Аріель.

Як і першого сина Анака, так і другого свого хлопчика, Кендіс годувала грудьми. Модель опублікувала один знімок, що був зроблений саме в один з таких моментів і написала слова підтримки жінкам, які з якихось причин змушені або не можуть годувати дітей грудьми.

Кэндис Свэйнпоул
Instagram Кендіс Свейнпоул
Кендіс Свейнпоул з сином Анакою

У підпису до фотографії, на якій Кендіс зображена разом зі старшим сином, якому на той момент було 3 місяці, модель написала, що грудне вигодовування не тільки допомагає встановити тісний зв'язок між матір'ю та дитиною, але і допомагає жінці швидше відновитися. Кендіс звернула увагу в публікації на проблеми ставлення в суспільстві до жінок, які годують, деякі мами, наприклад, відмовляються годувати грудьми через те, що змушені вийти на роботу незабаром після пологів.

Кэндис Свэйнпоул
Instagram Кендіс Свейнпоул
Кендіс Свейнпоул з новонародженим сином Аріелем

До речі, багато зірок годували своїх дітей грудьми, не соромилися робити це в публічних місцях і говорити про важливість цього заходу. Ви тільки подивіться, як сяє Кендіс, тримаючи свого крихітного сина на руках і годуючи його грудьми.

Кэндис Свэйнпоул_1
Кендіс Свейнпоул/Instagram Кендіс Свейнпоул

Залиште свій коментар

Вибір редакції