Красиве тіло за 15 хвилин на день: три вправи від Насті Каменських

Красиве тіло за 15 хвилин на день: три вправи від Насті Каменських

Красиве тіло за 15 хвилин на день: три вправи від Насті Каменських

Настя Каменських / Instagram Насті Каменських

Співачка активно займається спортом і стежить за здоров'ям, тому мотивує до здорового способу життя і своїх шанувальників.

Популярна співачка Настя Каменських впевнена, що навіть нескладні навантаження зранку натщесерце дуже ефективні. Так швидше спалюються калорії, знижується апетит на весь день і швидше пробуджується мозок. Тому артистка поділилася трьома улюбленими вправами.

Також Каменських зазначила, що вони не замінять повноцінного тренування, але теж здатні зміцнити і підтягти тіло, якщо виконувати їх регулярно і водночас правильно харчуватися. Головне, не давайте собі занадто великі навантаження і завжди робіть розминку.

Отже, три вправи від Насті Каменських:

Планка стоячи на ліктях

Поставте лікті на підлогу, як сфінкс і витягніть тіло в струнку. Тримайте все тіло в напруженні й рівно - втягніть сідниці і живіт, і не прогинайте поперек. Виконайте три кола по 30 секунд. Ця вправа творить дива!

Віджимання з широким розведенням рук

Починайте віджиматися з колін, якщо вам поки складно робити це класичним способом. Поставте руки широко і опускайте корпус якнайнижче. Ви відчуєте, як підтягуються не тільки ваші руки, але і м'язи грудей і преса. Почніть з двох підходів по 10-15 разів

Присідання біля стіни

Міцно зіпріться спиною на стіну і зробіть присідання до паралелі стегон з підлогою. Кут в коліні повинен складати 90 градусів. Руки складіть в замок перед собою. Утримуйте таке положення протягом 30 секунд
Для початку зробіть 2 підходи по 5 разів.

Також зірка показала фото у чорному спортивному комплекті. Мабуть, знімок Каменських зробила саме після ранкового тренування.

Настя Каменських / Instagram Насті Каменських

Нагадаємо, що раніше Настя поділилася простими та смачними десертами, якими любить тішити себе і близьких.