Мала чарівний вигляд: Сара Джессіка Паркер з'явилася на зніманнях у величезній панамці

Мала чарівний вигляд: Сара Джессіка Паркер з'явилася на зніманнях у величезній панамці

Сара Джессіка Паркер / Фото: Getty Images

Комусь цей аксесуар може здатися надто незвичайним, але любительці оригінальних речей – Кері Бредшоу – він пасував на всі сто відсотків.

Акторка Сара Джесіка Паркер мала досить незвичайний вигляд, коли з'явилася на вулиці Нью-Йорка під час знімань у серіалі "І просто так...". Зірка одягла величезний хмарний капелюх-панамку, який створив бренд Maryam Keyhani. Цей головний убір був у картатий принт і виконаний з м'якої тканини, яка трохи спадала на обличчя Паркер. Також у нього були білі стрічки, але Сара Джессіка їх не зав'язувала.

Сара Джессіка Паркер / Фото: Getty Images

Також для шостого знімального дня костюмери підібрали для акторки вінтажну сукню Ossie Clark від магазину Turnervintage. Вона була в яскраву широку смужку та у стилі 70-х років. Одягла сукню Сара Джессіка не застібаючи манжетів.

Доповнили її лук білі ляпанці-сабо від Dr. Scholls, які мали трендову дерев'яну підошву. Завершувала образ акторки сумка на довгому ремінці від бренду Pierre Cardin, кілька прикрас і макіяж на обличчі з рожевими рум'янами.

В цьому образі її заскочили в компанії акторки Саріти Чоудхурі, яка, як і властиво її персонажці у фільмі, мала дуже діловий і жіночний вигляд. Їй костюмери підібрали вбрання бежевого відтінку зі срібною фурнітурою, а також босоніжки та величезну срібну сумку. На очах Саріти були сонцезахисні окуляри в коричневій оправі.

Сара Джессіка Паркер та Саріта Чоудхурі / Фото: Getty Images

Схоже, що за сюжетом цього епізоду Керрі Бредшоу та її подруга Сіма Патель вирішили прогулятися парком і купили морозиво. Оскільки знімання серіалу відбуваються на вулиці, багато перехожих можуть бачити, як триває процес їх роботи. Деякі моменти прогулянки потрапили до TikTok.

@mickmicknyc BTS SJP filming And Just Like, що кінець року в Washington Square Park #ajlt #wsp #andjustlikethat #sarahjessicaparker #satc #nyc #bts #behindthescenes #filming #action #fyp ♬ original sound — New York Mickey
@mickmicknyc #sjp filming #ajlt earlier today у Washington Square Park #sarahjessicaparker #andjustlikethat #satc #nyc #fyp #bts
@mickmicknyc Replying to @OhSheBangBangMUA more extres & behind thescenes of 'And Just Like That ' filming earlier today in NYC #bts #andjustlikethat City — Main Theme — Geek Music

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація